Przegląd sprzętów marki Whirlpool: zmywarka. Jaką wybrać do swojej kuchni?

piątek, 03 lipiec 2020 23:53

Niezawodne lodówki, pralki, płyty kuchenne – w swoim asortymencie wiele modeli ma marka Whirlpool. Zmywarka to kolejne godne polecenia urządzenie sygnowane logo tego producenta. Stoisz przed wyborem nowej lub pierwszej zmywarki? Przeczytaj, czym charakteryzują się sprzęty Whirlpool i sprawdź polecane modele.

Whirlpool zmywarka – ważne funkcje
Co wyróżnia zmywarki Whirlpool? Zanim przyjrzymy się konkretnym modelom, sprawdźmy, jakie funkcje oferuje producent.

Technologia 6. zmysł
Technologia 6. zmysł opatentowana przez Whirlpool pozwala na jeszcze większą oszczędność czasu i zmniejszenie kosztów. Zmywarka „samodzielnie” decyduje, jaki program najlepiej sprawdzi się w przypadku danych naczyń czy ich poziomu zabrudzenia. Urządzenie automatycznie dobiera konkretny program, w tym długość zmywania czy temperaturę. Dzięki temu naczynia są idealnie czyste, a Ty nie musisz martwić się o to, że nie będą doczyszczone.

PowerClean
Technologie PowerClean i PowerClean Pro odpowiadają za idealne umycie naczyń bez konieczności ich namaczania. Jak to działa? Sprzęt wykorzystuje niezwykle mocne strumienie wody z tylnej części zmywarki. Modele wyposażone w jedną z tych funkcji posiadają inteligentne czujniki wykrywające poziom zabrudzenia. Dobierają do nich ciśnienie wody.

Jaka zmywarka Whirlpool jest godna polecenia?
Zastanawiasz się, jak wybrać zmywarkę Whirlpool, która pozwoli Ci raz na zawsze zapomnieć o mozolnym ręcznym zmywaniu naczyń? Przedstawiamy kilka modeli zmywarek Whirlpool, które warto znać.

Zmywarka Whirlpool WFO3T2236.5PX
Zestawienie zmywarek Whirlpool otwiera model o wysokiej klasie energetycznej A++. To świetne urządzenie dla tych, którym zależy na niezawodnym i cichym działaniu. Sprzęt generuje niewielki hałas na poziomie 43 dB, dzięki czemu sprawdzi się również wśród rodzin z małymi dziećmi.

Bez najmniejszych problemów dobierzesz program odpowiedni dla Twoich naczyń. Do wyboru masz aż 10 opcji, a jeśli wolisz, możesz zdać się na 6. zmysł urządzenia i pozwolić mu dobrać najlepszy program w zależności od poziomu zabrudzeń. Trudno jest Ci zebrać całą zmywarkę brudnych naczyń? Wybierz opcję połowy załadunku i oszczędzaj wodę.

Zmywarka Whirlpool WSFO3O23PF
Kolejna propozycja zmywarek Whirlpool to niewielki model mieszczący 10 kompletów naczyń. Idealnie sprawdzi się w przypadku pary czy 3-osobowej rodziny. Model dopasuje się do Twoich oczekiwań. Możesz:

• ustawić czas, kiedy sprzęt zacznie zmywać,
• wybrać, na który kosz będzie skierowany strumień (zmywanie strefowe),
• dostosować dolny kosz do różnych rodzajów naczyń.

Zmywarka Whirlpool WFC 3C24 PF X
Ta cicha zmywarka (43 dB) mieści aż 14 kompletów naczyń, dzięki czemu idealnie zadba o naczynia nawet dużej rodziny. Została wyposażona w technologie 6. zmysłu i PowerClean Pro, które dają gwarancję idealnie czystej zastawy. Tak jak poprzedniczka posiada opcję zmywania strefowego. W ten sposób nie musisz czekać na zapełnienie całej zmywarki. Sprzęt umyje naczynia zebrane w jednym koszu, a Ty zaoszczędzisz wodę i energię.

Chcesz przyjrzeć się innym modelom zmywarek Whirlpool? Sprawdź ich ofertę na Neo24: https://www.neo24.pl/duzeagd/zmywarki.html?producent=whirlpool i zobacz, który z nich będzie najlepszy do Twojej kuchni.

Materiał zewnętrzny