- Pewnie wielu z Was wędrując połoninami mijało czerwone tyczki z numerkami. Ale czy wiecie co oznaczają? - z takim pytaniem zwrócili się ratownicy Bieszczadzkiej Grupy GOPR do swoich fanów na Facebooku. 

W czwartek 23 stycznia 2020r. w całym kraju policjanci ruchu drogowego przeprowadzą działania pn. „Niechronieni uczestnicy ruchu drogowego". Mimo, że nadrzędnym celem działań jest troska o bezpieczeństwo pieszych i rowerzystów, funkcjonariusze będą zwracać uwagę na każde zachowanie niezgodne z prawem.

Klub Senior Plus w Rogach oficjalnie otwarty

środa, 22 styczeń 2020 14:12

Uroczystym przecięciem wstęgi oraz poświęceniem nowych pomieszczeń przez księdza Marka Siedleckiego rozpoczęło się we wtorek (21.01.2020 r.) otwarcie nowego klubu Senior Plus w Rogach, który powstał w budynku Domu Ludowego, w miejscu starej sołtysówki.

Nikola urodziła się zdrową dziewczynką (miała 10 punktów w skali Apgar). Rozwijała się prawidłowo wręcz książkowo. Przez 5 lat było wszystko dobrze w ogóle nie chorowała. W grudniu 2014 zachorowała na szkarlatynę, jednak wyzdrowiała. W styczniu 2015 roku położyła się na popołudniową drzemkę po chwili otworzyła oczy, ale nikt by nie przypuszczał że dzieje się coś złego.

Na szczęście nikt nie został poszkodowany w kolizji tira i dwóch osobówek na DK19 w Rogach, do której doszło 21 stycznia około godziny 18:45.

Krośnianin Wojciech Gałuszka został nominowany w prestiżowym Międzynarodowym Plebiscycie Lotniczym Cumulusy 2019. Pilot z Krosna znalazł się pośród 15 finalistów w kategorii Cumulus Sportowy. Rozstrzygnięcie nastąpi w ramach głosowania online i SMS.

Strażacy z jednostek OSP mogą zgłaszać swój udział do startu w VIII Ogólnopolskich Mistrzostwach Strażaków OSP w Narciarstwie Alpejskim i Snowboardzie. Zawody rangi mistrzostw kraju odbędą się ponownie na stoku Polana Sosny w Niedzicy w dniach 22-23.02.2020.

Niestety nie udało się uratować życia kierowcy audi. Mężczyzna zmarł w szpitalu. Drugi kierowca, z citroena przebywa w szpitalu. Do tragicznego w skutkach zdarzenia doszło w poniedziałek (20.01) około godziny 21:40 na ważnym krośnieńskim skrzyżowaniu ulic: Podkarpackiej, Czajkowskiego i Składowej.

Strona 1 z 792
 

Partnerzy portalu: