Do zdarzenia doszło 22 lutego około godziny 18:00. Na miejsce natychmiast zadysponowano służby ratunkowe.

ŻARNOWIEC: Kolejny pożar w kotłowni

sobota, 22 luty 2020 12:57

W sobotę (22.02) tuż przed godziną 13:00 strażacy odebrali zgłoszenie o pożarze w wnętrzu kotłowni jednego z domów w Żarnowcu (gm. Jedlicze). Na miejsce zadysponowano zastępy PSP i OSP. 

Cztery zastępy straży pożarnej prowadziło działania w Nadolu (gm. Dukla), gdzie w piątek po godzinie 22:00 z jednego z domów zauważono wydobywające się kłeby dymu.

W Zakładzie Unieszkodliwiania Odpadów przy ul. Białobrzeskiej w Krośnie rozpoczęły się prace związane z modernizacją i rozbudową instalacji biologicznej. Dzięki zastosowanym w niej rozwiązaniom wszystkie procesy biologicznego przetwarzania odpadów prowadzone będą w zamkniętych bioreaktorach, wyposażonych w specjalne biofiltry do oczyszczania powietrza poprocesowego.

Co wspólnego ma reklama, w której aktor udaje lekarza, by przekonać nas do kupna jakiegoś medykamentu z sytuacją polityczną na Sycylii po upadku rządów tyranów w V wieku p.n.e. i serialem „House of Cards”? Bardzo wiele.

21 lutego około godziny 14:20 doszło do zderzenia czołowego dwóch pojazdów. Na miejsce natychmiast zadysponowano służby ratunkowe.

RÓWNE: Ciężarówka z klińcem na boku

piątek, 21 luty 2020 13:51

Ciężarówka wioząca kliniec przewróciła się na bok w miejscowości Równe (gm. Dukla) w piątek około godziny 13:30. 

To już III edycja Eventu Młodych Przedsiębiorców organizowanego przez Zespoł Szkół Ponadpodstawowych Nr 2 im. ks. Stanisława Szpetnara
w Krośnie, Cech Rzemiosł Różnych w Krośnie oraz 9 – 10 Hufiec Pracy w Krośnie.

Strona 1 z 807
 

Partnerzy portalu: