Jedliccy policjanci zatrzymali 29-letniego podpalacza. Mężczyzna podłożył ogień pod pryzmę styropianu, który składowany był w niedalekiej odległości od budynku wielorodzinnego. W wyniku podpalenia, pożar rozprzestrzenił się na budynki sąsiednich garaży. 29-latek został przesłuchany i usłyszał zarzuty. Grozi mu nawet do 5 lat więzienia.

Tuż przed godziną 11. na skrzyżowaniu ulic Wieniawskiego i Chopina w Krośnie doszło do zderzena dwóch pojazdów. Jeden z nich dachował. Pojazdami podróżowało łącznie 7 osób. Na szczęście ich obrażenia nie były poważne i nie potrzebowały przewiezienia do szpitala.

Znaleziono portfel z pewną sumą pieniędzy

środa, 20 listopad 2019 07:47

Policjanci poszukują właściciela portfela, który został znaleziony na chodniku przy ul. Krakowskiej w Krośnie. We wnętrzu portfela znajdują się pieniądze.

Powiat Krośnieński rozpoczął inwestycje związane z budową chodników w ciągach dróg powiatowych.

Ochotnicza Straż Pożarna w Posadzie Dolnej zakupiła hełmy strażackie w ramach dofinansowania z Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Rzeszowie.

Policyjne ćwiczenia w Czarnorzekach

wtorek, 19 listopad 2019 14:59

W minionym tygodniu krośnieńscy policjanci uczestniczyli w ćwiczeniach dotyczących przeciwdziałania aktom terrorystycznym. Funkcjonariusze doskonalili umiejętności poszukiwawcze i pościgowe w terenach górzystych. Głównym zadaniem dowodzących była trafna ocena sytuacji oraz koordynacja prowadzonych działań.

W poniedziałek, 18 listopada br., w elektociepłowni ”Łężańska” przy ul. Sikorskiego w Krośnie rozpoczął się montaż nowego kotła na biomasę. Wykonawcą jest firma E Energija Polska. Do montażu używany był specjalistyczny sprzęt, który obsługiwali wykwalifikowani pracownicy. Nowy kocioł stanął w istniejącej dotychczas hali kotłów.

Patrol policji zatrzymał podpalacza w Jedliczu przy ul. Trzecieskiego. Mężczyzna podpalił stertę styropianu, który składowany był przy budynkach mieszkalnych. Ogień przedostał się na pobliski garaż, w którym znajdował się motocykl. 

Strona 1 z 757
 

Partnerzy portalu: