.

fot. Radosław Sowiński - Krosno112.pl

W najbliższy weekend (10-11.08) w Krośnie i okolicach odbywać się będzie kilka ciekawych wydarzeń i imprez. Sprawdźcie, które z nich zainteresuje Was najbardziej.

W piątek (23.08) kilka minut po godzinie 22. na ul. Zawiśle w Korczynie doszło do dachowania samochodu. Na miejsciu interweniowały służby ratunkowe.

Wypadek w Chorkówce. Ranny traktorzysta

piątek, 23 sierpień 2019 19:50

W Chorkówce doszło do wypadku drogowego, w wyniku którego ranny został traktorzysta. Przyczyną zdarzenia usterka techniczna.

Teleopieka domowa to nowa forma wsparcia opiekuńczego niesamodzielnych osób starszych, realizowana w ramach projektu pn. „Pokonać samotność – rozwój usług społecznych z wykorzystaniem nowoczesnych technologii w Mieście Krośnie”. Rekrutacja chętnych trwa do końca sierpnia br. lub do wyczerpania miejsc. W pierwszym naborze zostanie wyłonionych 50 niesamodzielnych osób, które ukończyły 60 rok życia.

Zderzenie toyoty i hondy na DK19 w Łężanach

piątek, 23 sierpień 2019 12:13

W piątek (23.08) około godziny 12:00 na DK19 w Łężanach doszło do zderzenia toyoty i hondy. Na szczęście obyło się bez poważnie rannych. Na miejscu interweniowały służby ratunkowe.

Tylko w ciągu jednego dnia (21 sierpnia) wspólne kontrole SG i Policji w okolicy m. Krosno doprowadziły do ujawnienia dwóch samochodów i motocykla co do których istnieje uzasadnione podejrzenie że pochodzą z kradzieży.

Już od czwartku (22.08) w obszarze staromiejskim rozpoczynają się przygotowania do Karpackich Klimatów. W związku z tym pojawią się utrudnienia w ruchu. Utrudnienia potrwają do poniedziałku (26.08) zmieniona będzie organizacja ruchu w okolicy rynku. W związku z bardzo ograniczoną liczbą miejsc parkingowych, na czas imprezy prosimy o pozostawienie samochodów na parkingach poza obszarem starówki.

Lo-Stark SPEEDLAND 2019 [FILM]

środa, 21 sierpień 2019 18:49

W weekend, 17-18 sierpnia na krośnieńskim lotnisku odbyło się jedno z największych wydarzeń branży motoryzacyjnej w kraju, czyli Lo-Stark Speedland 2019. Zobaczcie film przygtowany przez Static Studio.

Strona 1 z 714
 

Partnerzy portalu:

cosmopolitan-logo lostark-logo jubiler-jaracz-logo hotel-nafta-krosno-logo kroscar CLUB NAFTA bez tla logoAnonseKrosnojooble baner