.

Około godziny 19:30 na DK19 w Komborni kierowca ciężarówki na śliskiej nawierzchni stracił panowanie nad pojazdem i uderzył w barierki ochronne. Na szczęście kierowcy nie stało się nic. 

Rodzina apeluje o pomoc! W środę, 26 czerwca około godziny 14:00 pani Janina Majkut wyszła z domu w Szczepańcowej przy ul. Długiej i nie wróciła do tej pory. 81-latka poważnie choruje. 

Mężczyzna wzywał pomocy z wnętrza opuszczonego domu. Na ratunek pospieszyli mu ratownicy, strażacy i policjanci.

Tegoroczna edycja Festiwalu Young Arts (10-14.07.2019) upłynie pod motywem "Skrzyżowania". Oto w Krośnie zagoszczą artyści kojarzeni dotąd wyłącznie z międzynarodowymi wydarzeniami muzycznymi, słynący z łączenia różnych brzmień i gatunków, niekonwencyjnego podejścia do muzyki. To wszystko ponownie w nieszablonowych, atrakcyjnych dla słuchaczy lokalizacjach, które stały się znakiem rozpoznawczym wydarzenia.

W ubiegłą niedzielę 23 czerwca, na hali sportowej znajdującej się przy szkole podstawowej w Krościenku Wyżnym odbyły się amatorskie zawody w podnoszeniu sztangi leżąc oraz siłowaniu się na rękę.

Kara aresztu lub grzywna grozi dwóm pijanym mężczyznom, którzy zdemontowali znaki drogowe na ul. Okrzei w Krośnie. Mężczyźni trafili do policyjnego aresztu, a o ich przyszłości zadecyduje sąd.

26 czerwca około godziny 11:30 doszło do czołowo-bocznego zderzenia dwóch samochodów marki Nissan na skrzyżowaniu ulic Podkarpackiej i Tysiąclecia.

Niestety nie udało się uratować życia 38-letniego rowerzysty, który zderzył się w środowy poranek z autobusem na skrzyżowaniu ulic Kolejowej, Tysiąclecia i Wyzwolenia w Krośnie.

Strona 1 z 682
 

Partnerzy portalu: