Inne

- Pewnie wielu z Was wędrując połoninami mijało czerwone tyczki z numerkami. Ale czy wiecie co oznaczają? - z takim pytaniem zwrócili się ratownicy Bieszczadzkiej Grupy GOPR do swoich fanów na Facebooku. 

W czwartek 23 stycznia 2020r. w całym kraju policjanci ruchu drogowego przeprowadzą działania pn. „Niechronieni uczestnicy ruchu drogowego". Mimo, że nadrzędnym celem działań jest troska o bezpieczeństwo pieszych i rowerzystów, funkcjonariusze będą zwracać uwagę na każde zachowanie niezgodne z prawem.

Szkoła programowania dla dzieci w Krośnie

czwartek, 23 styczeń 2020 00:00

YoungCoders.io to szkoła programowania w Krośnie. Umiejętności programowania to umiejętności analitycznego myślenia i rozwiązywania problemów – nie tylko tych technicznych. Ucząc się programowania dzieci poznają cyfrową rzeczywistość, która nas otacza, dzięki czemu bardziej świadomie posługują się nowymi technologiami, a przede wszystkim – bezpieczniej korzystają z coraz bardziej powszechnych elektronicznych urządzeń i internetu.

Krośnianin Wojciech Gałuszka został nominowany w prestiżowym Międzynarodowym Plebiscycie Lotniczym Cumulusy 2019. Pilot z Krosna znalazł się pośród 15 finalistów w kategorii Cumulus Sportowy. Rozstrzygnięcie nastąpi w ramach głosowania online i SMS.

38-letni kierowca miał prawie 4 promile alkoholu

poniedziałek, 20 styczeń 2020 09:43

Policjanci z krośnieńskiej grupy „Speed” wyeliminowali z ruchu pijanego kierowcę. Badanie stanu trzeźwości wykazało blisko 4 promile alkoholu w jego organizmie. O przyszłości 38-latka zadecyduje sąd.

Klub Skyactiv Siłownia Fitness w Korczynie przy ul. Słonecznej 20 powiększył się o nową salę MMA. Klub przygotował również bardzo atrakcyjną ofertę skierowaną do członków służb mundurowych. 

Na profilu Facebook portalu Jasionka24.pl pojawiły się zdjęcia Czytelnika, który uchwycił niesamowity wygląd drewnianej wieży widokowej na Górze Cergowa. Konstrukcja wygląda na zdjęciach jak zimowy zamek. Zachęcamy do niedzielnego spaceru i sprawdzenia czy nadal wieża prezentuje się zimowo. Później podzielcie się z nami tą wiedzą. 

Krośnieńscy policjanci ostrzegają przed oszustami. Fałszywi wnuczkowie, urzędnicy, funkcjonariusze lub przedstawiciele administracji wynajdują coraz to nowe sposoby na wyłudzanie pieniędzy. W związku z tym policjanci apelują do seniorów o zachowywanie szczególnej ostrożności. Tylko w styczniu odnotowano w powiecie krośnieńskim KILKADZIESIĄT prób oszustwa. Niestety dwie próby oszustwa zostały przeprowadzone skutecznie. Seniorzy stracili swoje oszczędności życia.

Strona 1 z 139
 

Partnerzy portalu: