.

Inne

Rodzina apeluje o pomoc! W środę, 26 czerwca około godziny 14:00 pani Janina Majkut wyszła z domu w Szczepańcowej przy ul. Długiej i nie wróciła do tej pory. 81-latka poważnie choruje. 

Mężczyzna wzywał pomocy z wnętrza opuszczonego domu. Na ratunek pospieszyli mu ratownicy, strażacy i policjanci.

Kara aresztu lub grzywna grozi dwóm pijanym mężczyznom, którzy zdemontowali znaki drogowe na ul. Okrzei w Krośnie. Mężczyźni trafili do policyjnego aresztu, a o ich przyszłości zadecyduje sąd.

Krośnieńscy policjanci poszukują Marii Piaseckiej, 83-letniej mieszkanki Krosna. Zaginiona wyszła z domu dziś około godz. 11 i do chwili obecnej nie powróciła. 83-latka cierpi na zaawansowaną chorobę Alzheimera.

Dwóch młodych kierowców nie zastosowało się do apeli o nieprzekraczenie prędkości. Funkcjonariusze z ruchu drogowego zatrzymali prawa jazdy dwóm kierującym, który jadąc krośnieńską obwodnicą, znacznie przekroczyli dozwoloną prędkość. Mężczyźni zostali ukarani wysokimi mandatami i punktami karnymi.

W niedzielę, 23 czerwca w Przemyślu zakończyły się XX Mistrzostwa Województwa Podkarpackiego Strażaków PSP w Sporcie Pożarniczym. Najlepszą drużyną została reprezentacja krośnieńskiej Komendy Miejskiej PSP. 

Jedni planują wakacyjne lenistwo, inni aktywny wypoczynek i ekstremalne wycieczki, pozostali w wakacje zamierzają pracować.

Liczby, tabele, czy porównania nie zawsze przemawiają do wyobraźni kierowców i pieszych. Dlatego też każdego dnia przez cały okres wakacji Policja prezentuje bieżącą liczbę i lokalizację wypadków drogowych ze skutkiem śmiertelnym z ostatniej doby oraz od początku wakacji. Niestety z każdym dniem mapa będzie coraz mniej przejrzysta, ponieważ przybywać będą nowe punkty. Pod każdym punktem kryje się ludzki dramat!

Strona 1 z 111
 

Partnerzy portalu: