Uwaga! Utrudnienia w ruchu drogowym!

Uwaga! Utrudnienia w ruchu drogowym! fot. wyscig.com.pl

W piątek (4.07) krośnieńscy policjanci wraz ze strażakami z powiatu krośnieńskiego będą zabezpieczali trasę przejazdu kolarzy, którzy biorą udział w 25. Międzynarodowym Wyścigu Kolarskim „Solidarności” i Olimpijczyków. Peleton wjedzie na nasz powiat od strony powiatu jasielskiego około godz. 17. Trzydzieści minut przed przyjazdem peletonu ruch w wyznaczonych miejscach zostanie całkowicie zamknięty.

Około godz.17 z powiatu jasielskiego do Moderówki wjedzie peleton kolarzy, którzy biorą udział w 25. Międzynarodowym Wyścigu Kolarskim „Solidarności” i Olimpijczyków. Wyścig będzie przebiegał przez miejscowości takie jak: Moderówka, Męcinka, Jedlicze, Żarnowiec, Zręcin, Świerzowa Polska, Krosno, Korczyna, Odrzykoń.

Na terenie naszego miasta przejadą ulicami: Podkarpacką, Czajkowskiego, Podwale, przez Rondo Solidarności, ul. Legionów, Wisłoczą, Staszica, dalej przez Plac Konstytucji 3 Maja, Plac Monte Cassino, ul. Powstańców Warszawskich, Niepodległości, Rondo Niepodległości, przez Most im. Klobassy - Zreneckiego, Korczyńską w kierunku miejscowości Korczyna. Następnie wjadą na teren Korczyny, Odrzykonia, Odrzykonia-Głębokiego i wrócą do Krosna ulicami: Białobrzeską, przez Rondo Zawodzie, ul. Okrzei, Rondo Solidarności.

Największe utrudnienia wystąpią na trasie przejazdu Krosno-Korczyna-Odrzykoń-Krosno, ponieważ tą trasę kolarze pokonywać będą trzykrotnie. Ruch w tych miejscach będzie zamknięty już od godz. 16 i przez około 4-5 godz. do czasu zakończenia wyścigu.

Ponadto na terenie Krosna będzie także prowadzony wyścig dla najmłodszych. Ulice: Legionów, Wisłocza, Plac Konstytucji 3 Maja, Plac Monte Cassino zamknięte będą od godz. 15, a utrudnienia w ruchu pojawią się już od godz. 11.

Poza skrzyżowaniami, przez które przebiegał będzie wyścig policjanci wystawią dodatkowe posterunki i będą na bieżąco informowali uczestników ruchu drogowego o utrudnieniach.

Krośnieński program 25. Międzynarodowego Wyścigu Kolarskiego "Solidarności" i Olimpijczyków:

16.25 - 17.40 6. Mini Wyścig "Solidarności" Krosno, ul. Wisłocza
17.50 - 18.20 Dekoracja zwycięzców 6. Mini Wyścig "Solidarności" Krosno, ul. Wisłocza
17.45 wjazd na okrążenia Krosno, ul. Wisłocza
18.55 - 19.25 META 4-go etapu Krosno, ul. Wisłocza
10 minut po zakończeniu jazdy przez ostatniego zawodnika - ceremonia dekoracji Krosno, ul. Wisłocza

red.

fot. http://wyscig.com.pl/

Galeria

 

Partnerzy portalu: