.

Pomoc dla Olusia. W Niedzielę Palmową kup stroiki i kartki świąteczne w Krościenku Wyżnym

fot. OSP Krościenko Wyżne fot. OSP Krościenko Wyżne

Człowiek jest wielki nie przez to, co posiada, lecz przez to, kim jest i nie przez to, co ma, lecz przez to, czym dzieli się z innymi - podarujmy płomyk radości Olusiowi i jego rodzinie.

Już w najbliższą Niedzielę Palmową (25.03) po każdej mszy świętej, Młodzieżowa Drużyna Pożarnicza z OSP Krościenko Wyżne oraz harcerze będą rozprowadzać pod kościołem w Krościenku Wyżnym kartki wielkanocne i stroiki, które własnoręcznie wykonali - włożyli w to całe serce i mnóstwo czasu. Dochód ze sprzedaży kartek i stroików przeznaczony zostanie na leczenie małego krościeniaka - Aleksandra Kosiek, który walczy z hemimelią piszczelową (brak lub niedorozwój kości piszczelowej) charakteryzuje się skróceniem chorej nogi, któremu towarzyszy deformacja stawu kolanowego i stawu skokowego.

- Mamy nadzieję i mocno wierzymy, iż nasza wspólna akcja spotka się z pozytywnym odzewem z Państwa strony, a pieniądze wspomogą leczenie Olusia - mówią Organizatorzy. Kwota minimalna za kartkę świąteczną to 5 zł, a za stroik 10 zł. Ten jeden raz, zwłaszcza w okresie świątecznym warto wykazać się dobrocią serca. Oprócz tego zapraszamy służby ratunkowe i Czytelników Krosno112.pl na Nocną Jazdę Ratowników dla Olusia, która odbędzie się 19 maja 2018 r. O akcji i zmaganiach Olka z chorobą informowaliśmy tutaj: Kolejna edycja "Nocnej Jazdy Ratowników". Jedziemy dla Olusia!

red. fot. OSP Krościenko Wyżne

 

Partnerzy portalu:

cosmopolitan-logo lostark-logo jubiler-jaracz-logo hotel-nafta-krosno-logo kroscar CLUB NAFTA bez tla logoAnonseKrosnojooble baner