.

Święto w krośnieńskiej Komendzie Miejskiej Policji

fot. Radosław Sowiński - Krosno112.pl fot. Radosław Sowiński - Krosno112.pl

W środę 11 lipca 2018 r. policjanci z powiatu krośnieńskiego obchodzili swoje święto. Uroczystość odbyła się w auli Komendy Miejskiej Policji w Krośnie. Wielu funkcjonariuszy otrzymało awanse na wyższe stopnie służbowe.

O godzinie 13:00 w auli Komendy Miejskiej Policji w Krośnie odbyła się uroczystość, na którą przybył Podkarpacki Komendant Wojewódzki Policji młodszy inspektor Henryk Moskwa, który przyjął meldunek od dowódcy uroczystości. Wydarzenie zgromadziło najważniejszych przedstawicieli władzy samorządowej w naszym powiecie - starostę, prezydenta Krosna, burmistrzów, wójtów oraz szefów i przedstawicieli służb zaprzyjaźnionych lub współpracujących z Policją.

Komendant KMP mł. insp. Leszek Buryła, Komendant Miejski PSP st. bryg. Mariusz Bieńczak, prezydent Piotr Przytocki i starosta Jan Juszczak w swoich wystąpieniach skierowali słowa uznania i podziękowania do funkcjonariuszy i pracowników cywilnych Policji za ich codzienną służbę oraz trud w jej pełnieniu.

Komendant Miejski Policji w Krośnie mł. insp. Leszek Buryła podziękował władzom miasta i powiatu, samorządowcom, przedstawicielom sądu i prokuratury oraz wszystkim instytucjom wspierającym działania Policji za dobrą współpracę.

Zapraszamy na fotorelację.

red. fot. Radosław Sowiński

Galeria

 

Partnerzy portalu:

cosmopolitan-logo lostark-logo jubiler-jaracz-logo hotel-nafta-krosno-logo kroscar CLUB NAFTA bez tla logoAnonseKrosnojooble baner