Obywatelskie zatrzymanie pijanego kierowcy. 17-latka pobiła 53-latka

fot. Czytelnik fot. Czytelnik

8 sierpnia br. przed godz. 21 krośnieńscy policjanci zostali powiadomieni o nietrzeźwym kierującym. Wg. zgłoszenia w rejonie ul. Czajkowskiego w Krośnie nietrzeźwy mężczyzna usiłował odjechać samochodem marki fiat cinquecento.

- Mężczyzna, który widział tę sytuację, uniemożliwił kierującemu dalszą jazdę i wyciągnął kluczyki ze stacyjki samochodu. Kierujący wysiadł z fiata i oddalił się z miejsca przed przybyciem patrolu Policji. W wyniku penetracji terenu został zatrzymany przez funkcjonariuszy na ul.Witosa i przewieziony do policyjnego aresztu. Badanie alkomatem wykazało w jego organizmie ponad 2 promile alkoholu. Mężczyzna posiada zakaz prowadzenia pojazdów mechanicznych - informuje Klaudyna Konarzewska z KMP Krosno.

Jak wstępnie ustalono - jeszcze przed przyjazdem funkcjonariuszy doszło również do awantury pomiędzy pasażerami fiata, którzy byli nietrzeźwi, a klientami lokalu znajdującego się w tym rejonie. W trakcie tej awantury 17-latka uderzyła butelką w głowę 53-latka. Mężczyzna został przewieziony do szpitala celem zaopatrzenia medycznego. Komenda Miejska Policji w Krośnie prowadzi postępowania pod kątem kierowania pojazdem mechanicznym w stanie nietrzeźwości, a także w kierunku uszkodzenia ciała.

red. fot. Czytelnik

 

Partnerzy portalu: