.

VI Rajd Honorowych Dawców Krwi i Szpiku Kostnego

fot. Krosno112.pl fot. Krosno112.pl

Tradycyjnie z krośnieńskiego rynku wystartował Rajd Honorowych Dawców Krwi i Szpiku Kostnego. To już szósta edycja rajdu, który gromadzi ludzi związanych z krwiodawstwem i dawstwem szpiku kostnego oraz fanów zdrowego trybu życia. 

W tym roku 52 kilometrowa trasa tradycyjnie rozpoczęła się na Rynku w Krośnie, później ulicami miasta peleton przejechał w kierunku Odrzykonia, Bratkówki, Ustrobnej, Bajd, Wojaszówki do Przybówki, gdzie na uczestników czekał ciepły poczęstunek. Droga powrotna wiodła przez Łęki Strzyżowskie, Łączki Jagiellońskie, Wojkówkę, Bratkówkę i Krosno. 

Rajd został zorganizowany przez niezawodną drużynę w składzie: wójta Gminy Wojaszówka Sławomira Stefańskiego, Prezesa Krośnieńskiego Towarzystwa Cyklistów Stefana Wójcika i kierownika OR PCK Krosno Mariana Wszołka.

W zabezpieczenie rajdu zaangażowali się również strażacy z OSP Bajdy, OSP Przybówka, OSP Ustrobna, grupa ratowników PCK Krosno i ZSP nr4 "Naftówka", Straż Miejska z Krosna oraz policjanci WRD KMP Krosno.

red. fot. Marcin Mikosz

Galeria

 

Partnerzy portalu:

cosmopolitan-logo lostark-logo jubiler-jaracz-logo hotel-nafta-krosno-logo kroscar CLUB NAFTA bez tla logoAnonseKrosnojooble baner