LUBATOWA: Rodzina i służby będą kontynuować poszukiwania zaginionego

fot. archiwum fot. archiwum

Poszukiwania Kazimierza Pernala do tej pory nie przyniosły żadnego rezultatu. Od sobotniego poranka szukała go rodzina, policjanci, strażacy OSP, goprowcy, ratownicy i mieszkańcy Lubatowej. W środę (21 listopada) o godzinie 8:00 zostaną wznowione terenowe poszukiwania przez rodzinę, mieszkańców gminy Iwonicz-Zdrój, strażaków. Policjanci cały czas prowadzą czynności wyjaśniające okoliczności zaginięcia oraz ustalają, gdzie mógł udać się zaginiony mężczyzna.

Policja, Ochotnicza Straż Pożarna w Lubatowej i Rodzina organizuje poszukiwania. Osoby chętne do pomocy w poszukiwaniach są zaproszone w środę (21.11) o godzinie 8:00 pod kościołem w Lubatowej, gdzie odbędzie się zbiórka.

- Wspólnie z policją, OSP w Lubatowej, organizujemy kolejne poszukiwania podczas których możliwe jest użycie quadów, motocykli typu cross oraz dronów (użytkownicy pojazdów powinni mieć stosowne uprawnienia do kierowania pojazdów, a te jeżeli będą jeździć po drogach publicznych muszą być zarejestrowane). Prosimy, niech jak największa ilość osób dołączy do nas, chodzi o życie człowieka - zaprasza na poszukiwania Dawid Misztak z rodziny zaginionego - Kazimierz Pernal (62 l.) jest chory na Alzheimera. Mężczyzna opuścił swój dom w Lubatowej w nocy z piątku na sobotę (16/17.11). Proszę więc tych wszystkich którzy mogą o liczne przybycie. Podajcie proszę tę wiadomość dalej, by dotarła do jak największej liczby osób.

Natomiast jeżeli ktoś widział tę osobę, ubraną w niebieski polar, granatowe dżinsy i czarne lakierki jest proszony o kontakt pod 997.

O zaginionym mężczyźnie informowaliśmy w artykule: Zaginął mieszkaniec Lubatowej. Trwają poszukiwania.

red. fot. Czytelnicy / archiwum rodziny

 

Partnerzy portalu:

beniaminek2020lostark-logojubiler-jaracz-logologoAnonseKrosnojasion24metkro