Zapraszamy do Studium Animatorów Kultury

Wyjątkowa, niepowtarzalna, niezapomniana – tak mówią o szkole absolwenci Studium Animatorów Kultury. Poprzez działania praktyczne, nabycie odpowiednich kompetencji można zdobyć zawód animatora fotografii, animatora działań teatralnych, animatora kultury regionalnej i animatora tańca. Zawód atrakcyjny, wpisujący się w potrzeby rynku pracy teraz i w przyszłości.

Policealne Studium Animatorów Kultury w Krośnie jest jedną z trzech tego typu szkół w Polsce prowadzoną przez Ministerstwo Kultury i Dziedzictwa Narodowego. Nauka trwa dwa lata w systemie stacjonarnym i zaocznym. Oferta skierowana jest do absolwentów szkół średnich, studentów oraz osób poszukujących dla siebie nowych wyzwań, kierunków rozwoju, pomysłów na przyszłość.

Poza procesem dydaktycznym Studium jest organizatorem różnorodnych przedsięwzięć kulturalnych, artystycznych i animacyjnych m.in.: Przegląd Wieczorów Rozrywkowych BLAGA, Koncert Tańca, wystawa fotografii DNI AUTORSKIE, Przegląd Dziecięcych Zespołów Tanecznych KACZUCHA.
Dzięki tym działaniom nasi słuchacze mogą zdobyć praktyczne umiejętności, sprawdzić się w roli organizatora, rozwijać kreatywność oraz umiejętności interpersonalne, ale przede wszystkim realizować swoje pasje i dzielić się swoją twórczością. 

Nabór do Studium na rok szkolny 2019/2020 odbędzie się 26 i 27 czerwca 2019 r.

Szczegóły dotyczące kształcenia i rekrutacji znajdują się na stronie https://studiumkrosno.pl

Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć z wybranych wydarzeń artystycznych Studium minionego roku szkolnego.

Artykuł sponsorowany

 

Partnerzy portalu: