Strażacy i koledzy ze szkoły wspierają chorą Andżelikę

fot. Radosław Sowiński - Krosno112.pl fot. Radosław Sowiński - Krosno112.pl

Wsparcie dla chorej Andżeliki płynie zewsząd. W niedzielę poinformowaliśmy o zbiórce funduszy na leczenie chorej na ostrą białaczkę 19-latki z Orzechówki (pow. brzozowski). Obecnie uzbierano już ponad 32 tysiące złotych. Do akcji wsparcia dołączyli strażacy z Komendy Miejskiej PSP w Krośnie i Komendy Powiatowej PSP w Brzozowie oraz uczniowie i pracownicy Zespołu Szkół Gastronomiczno-Hotelarskich w Iwoniczu-Zdroju, której uczennicą jest Andżelika.

Andżelika ma 19 lat i jest uczennicą klasy lV technikum w Zespole Szkół Gastronomiczno-Hotelarskich w Iwoniczu Zdroju. Jest najstarszą z czwórki rodzeństwa. Przed nią egzaminy zawodowe, matura 2020 oraz świetlana przyszłość w zawodzie, ponieważ jest genialna w tym co robi. 30 września br. dziewczyna dowiedziała się, że zaatakowała ją silna białaczka. Potrzebne jest wsparcie.

Przed nastolatką długa droga leczenia, co oznacza ogromne wydatki. Leki, które są potrzebne są bardzo drogie. Rodzina zwraca się z prośbą o wsparcie dla Andżeliki.

Wpłat można dokonywać poprzez portal zrzutka.pl pod linkiem (klik). Zachęcamy również do udostępniania zbiórki, co zwiększy szanse na uzebranie całej kwoty.

Dzięki akcji strażaków i Zespołu Szkół Gastronomiczno-Hotelarskich w Iwoniczu-Zdroju na konto zbiórki wpływa coraz więcej funduszy, które będą poświęcone na leczenie Andżeliki.

red. fot. Radosław Sowiński
fot. archiwum Andżelika Boroń
fot. ZSGH Iwonicz-Zdrój
fot. Krystian Madej

 

 

 

Partnerzy portalu: