Studium Rozwoju Świadomości - rozpoczął się nabór

wtorek, 15 październik 2019 16:27

Studium Rozwoju Świadomości to idealne miejsce dla osób zainteresowanych rozwojem osobistym i duchowym. Rusza rekrutacja do szkoły, gdzie nabyć można szeroką wiedzę psychotroniczną.

R E K L A M A

Pod okiem doświadczonych wykładowców-psychotroników zdobędziesz szeroką wiedzę z zakresu Prawa Przyciągania, pracy z podświadomością i działania mózgu w aspekcie NLP. Zgłębisz prastarą naukę numerologii, astrologii, chirologii i tarota. Nauczysz się programować rzeczywistość za pomocą magicznych run, rytuałów, czy mandal intencyjnych i przy pomocy Twoich sojuszników - Aniołów i opiekunów duchowych. Wzmocnisz wrażliwość i zbudujesz moc osobistą, aby przekroczyć granice nieznanego. A wszystko po to, by nie tylko wiedzieć, czuć i rozumieć więcej, ale też po to, by nadać swojemu życiu najwyższą jakość.

Wymogi przyjęcia
Warunkiem przyjęcia do Studium Rozwoju Świadomości jest posiadanie co najmniej wykształcenia średniego. W drodze wyjątku naukę rozpocząć mogą osoby, które ukończyły 16 rok życia, jednak nie otrzymają one końcowego dyplomu dopóki nie ukończą swojej szkoły średniej. Młodzież ucząca się będzie miała możliwość uzyskania rabatu: (opłata za miesiąc – 10% rabatu, za jeden semestr z góry – 20% rabatu i za rok z góry – 30% rabatu).

Osoby zainteresowane podjęciem nauki w Studium Rozwoju Świadomości proszone są o kontakt telefoniczny:
- 797 286 558 - Monika Woszczyk (kontakt od pon. do pt. w godz. 10:00-17:00)
- 515 986 980 - Elżbieta Kulinicz (kontakt od pon. do pt. za wyjątkiem wtorków w godz. 09:00-18:00) 
lub mailowy: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Więcej informacji, m. in. na temat programu nauczania na rok 2019/2020 znajdziecie tutaj (klik).

srs

Artykuł sponsorowany