Zaginął Marcin - mieszkaniec Krościenka Wyżnego. Rodzina prosi o pomoc

fot. archiwum rodzinne fot. archiwum rodzinne

Marcin J.ostatni raz widziany był w piątek 22 listopada około godziny 22:00 w lesie Dębina w Krościenku Wyżnym. Rodzina prosi o pomoc. AKTUALIZACJA: Niestety w poniedziałek (25.11) ciało Marcina zostało wyłowione ze stawu w Krościenku Wyżnym. 

Marcin w dniu 22 listopada 2019 roku wieczorem, wychodząc z domu poinformował najbliższych, że idzie spotkać się ze znajomymi. Ostatni raz był widziany w dniu zaginięcia około godziny 22 w lesie Dębina w Krościenku Wyżnym. Przebywał tam w towarzystwie swoich znajomych. Niestety do chwili obecnej nie wrócił do domu, ani nie skontaktował się z rodziną i najbliższymi. Telefon nie odpowiada.

Rysopis:
wzrost ok. 175 cm
waga ok 65 kg,
szczupła budowa ciała,
oczy piwne,
włosy jasne, krótkie,
długa "kozia" bródka.

Ubrany w czarną bluzę, ciemne spodnie, czarne buty. Miał przy sobie ciemny plecak.

W niedzielny wieczór w Dębinie poszukiwania prowadzili strażacy JRG Krosno, OSP KSRG Krościenko Wyżne oraz policjanci podlegli KMP Krosno. Na razie nie natrafiono na żaden ślad po zaginionym.

Jeżeli ktokolwiek z Państwa posiada informacje na temat miejsca pobytu lub okoliczności zaginięcia Marcina Józefczyka, proszony jest o kontakt z KMP w Krośnie pod numerem relefonu 13 432 99 00, numerem alarmowym 112, 997 lub najbliższą jednostką Policji.

red.

 

Partnerzy portalu:

beniaminek2020lostark-logojubiler-jaracz-logologoAnonseKrosnojasion24metkro