Finanse w dobie pandemii

Rozmowa z Pawłem Czekańskim, ekspertem finansowym mFinanse PARTNER KREDYTOWY KROSNO.

Panie Pawle, czy mogłby Pan powiedzieć nam czym zajmuje się spółka mFinanse?
Oczywiście. Właścicielem spółki jest mBank, znany od wielu lat z innowacyjnych rozwiązań w bankowości. Bank, który często wyznaczał kierunki rozwoju bankowości, zwłaszcza bankowości mobilnej i online. Dzisiaj mBank świadczy kompleksowe usługi z zakresu bankowości detalicznej, prywatnej ale też firmowej, korporacyjnej. Mimo to, że spółka ma bardzo atrakcyjną ofertę swojego właściciela zaprosiła do współpracy wiodące instytucje finansowe oferujące swoje produkty kredytowe. Mamy więc wiele banków w jednym miejscu. Ekspert spółki pomoże Państwu wybrac najlepszą ofertę, poufnie i oczywiście za darmo.

Jakie usługi proponujecie swoim Klientom?
Działamy od niemal roku, w tym czasie mieliśmy już wielu, jestem przekonany, że zadowolonych klientów. Jesteśmy do Państwa dyspozycji w Krośnie przy ulicy Lwowskiej 2. Otrzymacie tu od nas profesjonalną pomoc, postaramy się porozmawiać i rozwiązać wątpliwości związane z finansowymi zawiłościami. Pomożemy w Waszych najważniejszych decyzjach kredytowych. Oczywiście, każdy może je podjąć samodzielnie, ale na szczęście już nie musi.

Jak Pan ocenia dzisiejszą sytuację w kontekście epidemii?
Koronawirus jest nie tylko zagrożeniem dla zdrowia i życia ludzi, co jest oczywiście najgorsze, ale także dla wielu gałęzi gospodarki (transport, gastronomia, hotelarstwo itd.), w tym także dla sektora finansowego. Obecna sytuacja, a zwłaszcza jej nieprzewidywalne następstwa na pewno powodują dużą niepewność w zakresie życiowych decyzji, szczególnie tak ważnych jak zaciąganie zobowiązań firmowych czy prywatnych.

Jak sobie dzisiaj z tym poradzić?
Zachęcam do korzystania z aplikacji mobilnych, serwisów transakcyjnych. Jesteśmy gotowi pomóc Państwu podjąć decyzje, omówić ryzyko i ewentualnie przedstawić oferty banków bez wychodzenia z domu. Razem możemy przeanalizować te oferty, przygotować rozwiązania, dokumenty itd., a wszystko drogą elektroniczną. Jesteśmy do Państwa dyspozycji drogą telefoniczną, mailową czy za pośrednictwem facebooka.

Dziękuję za rozmowę.
Ja również dziękuje i życzę Wszystkim dużo zdrowia i wytrwałości w tym trudnym dla nas okresie. #zostanwdomu

Kontakt: Czekański Paweł, Tel. +48 519 609 075
adres e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.
www.facebook.com/partnerkredytowykrosno 
www.instagram.com/partnerkredytowykrosno/ 
Krosno, ul. Lwowska 2

red. Krosno112.pl fot. Wojciech Zborowski - Świat w obiektywie
materiał partnera

 

Partnerzy portalu: