Kup sędziego na mecz. Pomóż druhowi Mariuszowi Stapińskiemu

Kup sędziego na mecz. Pomóż druhowi Mariuszowi Stapińskiemu motorlublin.eu

Do czwartku (18 czerwca) trwa wyjątkowa aukcja. Kolegium Sędziów z OZPN w Krośnie wystawiło na sprzedaż trójkę sędziowską. Wylicytowana kwota w całości zostanie przekazana na wsparcie rehabilitacji 43-letniego Mariusza Stapińskiego z Iwonicza.

Trwa przerwa w rozgrywkach ligowych. Sędziowie z Krosna postanowili włączyć się w akcje pomocowe. W ub. tygodniu siódemka arbitrów wbiegła na Cergową, zachęcając swoim wysiłkiem do wpłat na konto fundacji zbierającej na zakup respiratora dla szpitala w Jaśle. Sami dali dobry przykład. Przekażą na ten cel tysiąc złotych, które zebrali w środowisku sędziowskim - z Krosna, Jasła, Brzozowa i Sanoka.

 

Fot. Kolegium Sędziów Krosno

O akcji "7x na Cergową" Izabeli Zatorskiej-Pleskacz przeczytasz tutaj - Izabela Zatorska codziennie wbiega na Cergową. Celem jest zakup respiratora dla szpitalaBiegacze łączą siły. Chcą wybiegać respirator dla szpitala oraz Do akcji „7x na Cergową” dołączyli krośnieńscy policjanci

W niedzielę (14 czerwca) na profilu facebook Kolegium Sędziów Krosno, od złotówki, rozpoczęła się nietypowa aukcja. Można na niej kupić obsługę sędziowską sparingu seniorów na terenie OZPN Krosno. Licytowana jest praca na boisku Artura Szelca, Albina Kijowskiego i Grzegorza Gądeli.

Szybko pojawili się pierwsi licytujący. W poniedziałek po południu wygrywała Iskra Iskrzynia. Jej zawodnicy zaoferowali 900 zł. Kto ich przebije?

Aukcja trwa do czwartku do godz. 21:00. - Do akcji zapraszamy wszystkie kluby piłkarskie z terenu OZPN Krosno oraz osoby prywatne czy firmy. Zwycięzca licytacji wskaże mecz, który mamy sędziować - mówi Grzegorz Gądela. I dodaje, że odległość stadionu od Krosna jest nieważna. - My pokrywamy koszt dojazdu.

Arbitrzy chcą w ten sposób pomóc Mariuszowi Stapińskiemu z Iwonicza. 43-latek w ub. roku uległ poważnemu wypadkowi. Podczas pracy spadł z drabiny z dużej wysokości. W stanie krytycznym trafił do szpitala.

Jak informuje rodzina Mariusza – jego stan z dnia na dzień się poprawia. Ale, żeby mógł powoli wracać do zdrowia, niezbędna jest długotrwała i intensywna rehabilitacja.

Rodzinie Mariusza można też pomóc wpłacając pieniądze przez portal siepomaga.pl

tom

 

Partnerzy portalu:

beniaminek2020lostark-logojubiler-jaracz-logologoAnonseKrosnojasion24metkro