Pożary

Jedliccy policjanci zatrzymali 29-letniego podpalacza. Mężczyzna podłożył ogień pod pryzmę styropianu, który składowany był w niedalekiej odległości od budynku wielorodzinnego. W wyniku podpalenia, pożar rozprzestrzenił się na budynki sąsiednich garaży. 29-latek został przesłuchany i usłyszał zarzuty. Grozi mu nawet do 5 lat więzienia.

Patrol policji zatrzymał podpalacza w Jedliczu przy ul. Trzecieskiego. Mężczyzna podpalił stertę styropianu, który składowany był przy budynkach mieszkalnych. Ogień przedostał się na pobliski garaż, w którym znajdował się motocykl. 

16 listopada około godziny 15:30 służby ratownicze zostały zadysponowane do pożaru mieszkania przy ulicy Batorego 3 w Krośnie.

Kolejny raz strażacy nie mogli dojechać samochodami gaśniczymi do jednego z budynków w Nowej Wsi (gm. Dukla), gdzie wybuchł pożar przewodu kominowego. Strażacy załadowali najpotrzebniejszy sprzęt do swojego mikrobusa i tylko w ten sposób przedostali się przez wąski most do miejsca pożaru.

Trzy zastępy JRG Krosno interweniowały w sobotnie popołudnie (2.11) w jednym z bloków mieszkalnych przy ul. Łukasiewicza w Krośnie, gdzie doszło do zadymienia klatki schodowej. Jak się okazało, w jednym z mieszkań doszło do przypalenia obiadu. 

W sobotę (2.11) około godziny 15:30 strażacy zostali powiadomieni o pożarze samochodu pomiędzy Lubatową, a Iwoniczem-Zdrój. Niestety pomimo interwencji strażaków samochód spłonął niemal całkowiecie. Obyło się bez osób rannych.

RYMANÓW: Pożar poddasza w kamienicy

piątek, 01 listopad 2019 04:57

Tuż przed godziną 4:00 w piątek (1.11) strażacy otrzymali informację o pożarze poddasza w jednej z kamienic przy ulicy Bocznej w Rymanowie. Do akcji ruszyło kilkudziesięciu strażaków. Ewakuowano mieszkańców kamienicy, jednak na szczęście nikt nie potrzebował pomocy medycznej.

Jednego wieczoru na terenie powiatu wybuchły dwa pożary ulokowane w przydomowych garażach. Wpierw strażacy interweniowali w Korczynie przy ul. Dubiela, natomiast po godzinie 21 we Wróbliku Królewskim przy ul. Jana Pawła II. Na szczęście w pożarach nikt nie ucierpiał.

Strona 1 z 59
 

Partnerzy portalu: