Pożary

Trzy zastępy straży pożarnej zostało zadysponowane do Leśniówki (gm. Chorkówka), gdzie we wtorek (16.06) po godzinie 16:00 doszło do pożaru w jednym z domów. 

W nocy ze środy na czwartek (10/11.06) doszło do pożaru altany przy ul. Zielonej w Jedliczu. To już kolejna altana, która spłonęła nocą na terenie gminy Jedlicze. 

W nocy, z poniedziałku na wtorek (2.06), straż pożarna w Krośnie została powiadomiona o dużym pożarze budynku mieszkalnego w Odrzykoniu. Pożar był widoczny z bardzo daleka. Szybko zaalarmowano wiele jednostek straży pożarnej, zagrożone były inne budynki drewniane.

Kilka zastępów straży pożarnej zostało zadysponowanych do pożaru ciężarówki, której kierowca zaparkował na parkingu stacji paliw w Zboiskach (gm. Dukla). 

Pięć zastępów straży pożarnej interweniowało w jednym z bloków przy ul. Krakowskiej, gdzie doszło do zadymienia. Nikt nie potrzebował pomocy medycznej.

KORCZYNA: Pożar samochodu obok Biedronki

poniedziałek, 25 maj 2020 11:07

Tuż po godzinie 11:00 strażacy zostali zaalarmowani o pożarze samochodu tuż przy markecie Biedronka w Korczynie. Na miejsce wyjechali strażacy z JRG Krosno i OSP KSRG Korczyna.

Kilkudziesięciu strażaków zostało poderwanych do alarmu, gdy zostali powiadomieni o pożarze jednego z budynków przy ul. Szkolnej w Zręcinie (gm. Chorkówka). Na szczęście sytuacja została bardzo szybko opanowana.

14 maja około godziny 16:00 służby zadysponowane zostały do pożaru samochodu na ulicy Długiej w Równem.

Strona 1 z 66
 

Partnerzy portalu: