.

KROSNO: Pożar sklepu Zegarmistrza. Doszło tam do kradzieży?

fot. Krosno112.pl fot. Krosno112.pl

We wtorek, 3 lipca około godziny 3:45 strażacy zostali poinformowani o pożarze sklepu Zegarmistrz przy ulicy Kolejowej 2a. Na miejscu okazało się, że prócz pożaru doszło tam do włamania i prawdopodobnie kradzieży.

Sekcja gaśnicza JRG Krosno została wezwana do pożaru sklepu Zegarmistrza, który został zauważony około godziny 3:45. Sklep "Zegarmistrz" znajduje się w bloku przy ulicy Kolejowej 2a (wejście od strony ulicy Naftowej). 

Po dojeździe na miejsce zdarzenia, strażacy zauważyli, że na zewnątrz budynku znajdują się przedmioty pochodzące z wnętrza sklepu, dlatego dowódca poprosił o niezwłoczne przybycie patrolu policji. 

Wszystkie ślady wskazywały, że mogło tam dojść do kradzieży. "Pleksa" zabezpieczająca drzwi znajdowała się w środku sklepu, a część wnętrza pomieszczenia była w ogniu. Strażacy za pomocą szybkiego natarcia ugasili ogień, a następnie za pomocą wentylatora oddymili obiekt. 

Na miejsce została wezwana policyjna ekipa dochodzeniowo-śledcza, która zajmie się wyjaśnianiem okoliczności zdarzenia. Wiadomo, że w sklep nie był objęty bezpośrednim monitoringiem, a najbliższe kamery znajdują się kilkadziesiąt metrów dalej.

W akcji gaśniczej brały udział dwa zastępy JRG Krosno (GCBARt Scania, GCBA Renault).

red. fot. Krosno112.pl

 

Partnerzy portalu:

cosmopolitan-logo lostark-logo jubiler-jaracz-logo hotel-nafta-krosno-logo kroscar CLUB NAFTA bez tla logoAnonseKrosnojooble baner