Pozostałe informacje

Policjanci z krośnieńskiej drogówki podjęli interwencję wobec kierującego volkswagenem, który przekroczył dozwoloną prędkość. W trakcie kontroli okazało się, że mężczyzna był pijany. Za prowadzenie pojazdu w stanie nietrzeźwości grozi mu kara do 2 lat więzienia.

Rada Powiatu Krośnieńskiego przyjęła program wpierania edukacji uzdolnionych uczniów. Ma stworzyć warunki do rozwoju talentów, uzdolnień i pasji.

W najbliższy poniedziałek tj. 6.07.2020 r. w godzinach 9.00 - 14.00 wyłączona zostanie sygnalizacja świetlna na skrzyżowaniu: Niepodległości - Lwowska w Krośnie. Wyłączenie jest związane z pracami na sieci energetycznej. Kierowców i pieszych prosimy o zachowanie szczególnej ostrożności.

Pomysł szkolenia jest inicjatywą szerokiej współpracy ARiMR i Parlamentarnego Zespołu ds. Rozwoju i Wsparcia Przedsiębiorstw. Projekt został objęty patronatem instytucji zarządzających: Ministerstwo Rolnictwa i Rozwoju Wsi, Ministerstwo Gospodarki Morskiej i Żeglugi Śródlądowej oraz przez Wody Polskie i Kancelarię Prezesa Rady Ministrów.

Gmina Miejsce Piastowe zaprasza na spektakle teatralne z Teatrem "Nie Teraz" w ramach projektu "Wieczór z Niepodległą". Wstęp wolny.

Badanie jest anonimowe, a uzyskane wyniki zostaną wykorzystane na potrzeby opracowania projektu „Kreujemy + Rozwijamy + Ożywiamy + Stymulujemy + Nakreślamy + Odmieniamy = KROSNO”.

Maszt z nadajnikiem 5G, zgodnie planami jednej z sieci komórkowych, miał stanąć w centrum Korczyny. Mieszkańcy postanowili zaprotestować. Apel do starosty krośnieńskiego o odmowę wydania pozwolenia skierowali też radni gminy.

Od soboty (4 lipca) baseny w Krośnie będą otwarte. Nie wszystkie. Po blisko czteromiesięcznej przerwie miłośnicy pływania będą mogli wybrać się na krytą pływalnię przy ul. Wojska Polskiego. Startuje też Kompleks Basenów Bursaki.

Strona 1 z 282
 

Partnerzy portalu: