Pozostałe informacje

Pedagogiczna Biblioteka Wojewódzka w Krośnie zorganizowała wyjątkowe ubieranie drzewka bożonarodzeniowego w swojej siedzibie. Zaproszono uczestników Warsztatów Terapii Zajęciowej oraz Lasy Państwowe. 

W pierwszy dzień grudnia ruszyło zbieranie pluszaków w ramach akcji „Misie Ratownisie”, które trafią później do jednostek służb ratowniczych. Maskotki mają stać się wsparciem dla dzieci podczas traumatycznych zdarzeń, jak wypadki drogowe czy pożary.

Życzenia od serca z Muzeum Rzemiosła – limitowana kolekcja świątecznych pocztówek z Krosna już w sprzedaży. Kartki świąteczne towarzyszą nam od pokoleń – tradycja ta jednak powoli zanika. Muzeum Rzemiosła w Krośnie zaprojektowało 3 świąteczne pocztówki z krośnieńskimi motywami, aby zachęcić mieszkańców miasta oraz turystów do powrotu do tej pięknej tradycji. Kolekcja jest limitowana – warto pospieszyć się z zakupem.

Jak zorganizować wigilię firmową

poniedziałek, 02 grudzień 2019 12:35

Wielkimi krokami zbliżają się Święta Bożego Narodzenia. Jest to szczególny czas, ponieważ wtedy skupiamy się przede wszystkim na budowaniu relacji z najbliższymi, jesteśmy razem, wspólnie jemy posiłki, obdarowujemy się prezentami, ubieramy choinkę i spotykamy się z przyjaciółmi. Jest to niezwykle ważne, ponieważ każdy człowiek, w swej naturze potrzebuje poczucia więzi z grupą, by być spełnionym i szczęśliwym. Tak jest skonstruowany nasz mózg - jesteśmy zwierzętami stadnymi ?.

KROSNO: Kolejna zmiana organizacji ruchu na Starówce

poniedziałek, 02 grudzień 2019 10:17

Od poniedziałku (2.12) funkcjonuje nowa organizacja ruchu w obrębie krośnieńskiej Starówki. Między innymi nie będzie można wjechać na ul. Spółdzielczą. 

Droga Pastwiska-Puławy po remoncie

piątek, 29 listopad 2019 16:33

Zakończył się remont drogi powiatowej Nr 2113R Pastwiska – Puławy w miejscowości Puławy.

Z bycia dzieckiem nigdy się nie wyrasta, dlatego 6 grudnia w godzinach 16:00-19:00 zapraszamy na krośnieński rynek! Miasteczko Świętego Mikołaja po raz kolejny otwiera swoje podwoje.

Rusza II etap rekrutacji do nowego programu – TELEOPIEKA dla niesamodzielnych osób starszych, mieszkańców Krosna.

Strona 1 z 246
 

Partnerzy portalu: