Pozostałe informacje

Fundacja Pasjonauci i „Zielone Krosno” rozpoczęła zbiórkę podpisów pod petycją, której celem jest powiększenie Parku Jordanowskiego w Krośnie. Jest to odpowiedź Krośnian na planowaną rozbudowę dróg, która według aktywistów, może przyczynić się do wycinki drzew w parku.

Na zakończeniu sezonu motocyklowego były nawet oświadczyny

poniedziałek, 14 październik 2019 16:29

Około 2500 motocyklistów odwiedziło pustelnię w Trzcianie, gdzie odbyło się tradycyjne Beskidzkie Zakończenie Sezonu Motocyklowego. Prócz tradycyjnej mszy i spotkań wśród przyjaciół odbyły się również oświadczyny. Zapraszamy na krótką fotorealcję przygotowaną przez strażaków z OSP Tylawa.

Powiat Krośnieński zakończył długo oczekiwaną przez mieszkańców gminy Miejsce Piastowe inwestycję pn. „Przebudowa drogi powiatowej Nr 1975R Miejsce Piastowe – Wrocanka Górna polegająca na wykonaniu nowej nawierzchni i budowie chodnika. Natomiast w Krościenku Wyżnym powiat Krośnieński zrealizował zadanie polegające na budowie dwóch wyniesionych przejść dla pieszych w ciągach dróg powiatowych: nr 1971R Krościenko Wyżne – Iskrzynia (ul. Północna) i nr 1973R Krosno – Iskrzynia (ul. Brzozowska).

Prezydent Miasta Krosna, Krośnieńskie Stowarzyszenie Siatkówki KARPATY Krosno oraz Dyrekcja MOSiR Krosno wraz z Generalnym Sponsorem Turnieju Mostostal Warszawa S. A. zapraszają na XII Turniej o Puchar Prezydenta Miasta Krosna w piłce siakowej mężczyzn połączony ze zbiórką krwi dla potrzebujących.

10. edycja Ogólnopolskiego Biennale Fotografii „Krosno. Miasto i ludzie” to tak naprawdę co najmniej 20 lat historii krośnieńskiej fotografii. To 20 lat obserwacji miasta, procesów w nim zachodzących, dokumentowania jego miejsc, kształtów, przedmiotów i najważniejszego elementu – ludzi. To kronika krośnieńskich klimatów, pejzaży, nastrojów, zdarzeń i wydarzeń.

Amerykański dziennikarz Ryan Socash odwiedził Krosno i podziwiał najważniejsze miejsca naszego miasta. Relację z jego wizyty można zobaczyć w nowym odcinku „Undiscovered” na kanale Poland In.

UWAGA! Duże utrudnienia na drogach powiatu

wtorek, 08 październik 2019 22:26

Zamknięta droga łącząca Krosno z Odrzykoniem przez ponad rok oraz zamknięta droga pomiędzy Widaczem, a Wróblikiem Królewskim w najbliższych dniach - takie utrudnienia czekają na kierowców jadących drogami powiatowymi.

Drift Show Izdebki 2019 #kingofthehill

wtorek, 08 październik 2019 16:46

W niedzielę (6.10) w Izdebkach fani motosportu mogli podziwiać umiejętności drifterów podczas kolejnego Drift Show Izdebki 2019 #kingofthehill. Z barwami Krosno112.pl można było podziwiać dwa zespoły: Lo-Stark Drift Team oraz Revline Racing Team. Zobaczcie zdjęcia Static Studio.

Strona 1 z 238
 

Partnerzy portalu: