Pozostałe informacje

Włoskie ferie uczniów z Naftówki

niedziela, 26 styczeń 2020 12:21

Z bardzo bogatym programem poznawczym, aktywnie i w ciekawej formie część uczniów z Naftówki, głównie z klas ratowniczych i bezpieczeństwa wewnętrznego, spędziła ferie zimowe biorąc udział w wycieczce do Włoch.

Klub Senior Plus w Rogach oficjalnie otwarty

środa, 22 styczeń 2020 14:12

Uroczystym przecięciem wstęgi oraz poświęceniem nowych pomieszczeń przez księdza Marka Siedleckiego rozpoczęło się we wtorek (21.01.2020 r.) otwarcie nowego klubu Senior Plus w Rogach, który powstał w budynku Domu Ludowego, w miejscu starej sołtysówki.

Nikola urodziła się zdrową dziewczynką (miała 10 punktów w skali Apgar). Rozwijała się prawidłowo wręcz książkowo. Przez 5 lat było wszystko dobrze w ogóle nie chorowała. W grudniu 2014 zachorowała na szkarlatynę, jednak wyzdrowiała. W styczniu 2015 roku położyła się na popołudniową drzemkę po chwili otworzyła oczy, ale nikt by nie przypuszczał że dzieje się coś złego.

Średnia wysokość emerytury wypłacanej przez Oddział ZUS w Jaśle w grudniu 2019 wynosiła 2000,86 zł. Kwota średniej emerytury wypłaconej w grudniu w Oddziale w Rzeszowie to około 2275 zł. ZUS podał również najwyższą i najniższą wartość emerytur w swoich dwóch podkarpackich oddziałach.

4 grudnia 2019 roku odbyły się obrady Jury 10. Ogólnopolskiego Biennale Fotografii "Krosno. Miasto i ludzie – Z INNEJ PERSPEKTYWY"

XXVII Koncert Noworoczny PRO MUSICA

piątek, 17 styczeń 2020 12:52

11 stycznia 2020r. w Sali Regionalnego Centrum Kultur Pogranicza w Krośnie odbył się XXVII Koncert Noworoczny, podczas którego publiczność miała sposobność przenieść się w magiczny świat kina i musicalu.

Jak co roku podczas ferii zimowych, w wielu miejscach w Krośnie organizowane są zajęcia dla dzieci i młodzieży. Sprawdźcie, jakie atrakcje przygotowane są w tym roku! Ferie rozpoczynają się 13 stycznia i potrwają do 24 stycznia.

W dniu 11 grudnia 2019 r. Prezydent Miasta Krosna zwrócił się z wnioskiem o wyrażenie opinii Rady Powiatu Krośnieńskiego w sprawie poszerzenia granic administracyjnych Gminy Miasto Krosno poprzez włączenie do terytorium Krosna części terenów położonych w gminach Krościenko Wyżne i Miejsce Piastowe.

Strona 1 z 253
 

Partnerzy portalu: