.

Pozostałe informacje

Tegoroczna edycja Festiwalu Young Arts (10-14.07.2019) upłynie pod motywem "Skrzyżowania". Oto w Krośnie zagoszczą artyści kojarzeni dotąd wyłącznie z międzynarodowymi wydarzeniami muzycznymi, słynący z łączenia różnych brzmień i gatunków, niekonwencyjnego podejścia do muzyki. To wszystko ponownie w nieszablonowych, atrakcyjnych dla słuchaczy lokalizacjach, które stały się znakiem rozpoznawczym wydarzenia.

W ubiegłą niedzielę 23 czerwca, na hali sportowej znajdującej się przy szkole podstawowej w Krościenku Wyżnym odbyły się amatorskie zawody w podnoszeniu sztangi leżąc oraz siłowaniu się na rękę.

Ponad 60 zawodników wzięło udział w Wyścigu Górskim Magura Małastowska, który stanowił 3. i 4. rundę Górskich Samochodowych Mistrzostw Polski. Na podgorlickiej trasie z dobrej strony zaprezentował się reprezentant zespołu Revline Racing Team – Marcin Wilusz, który za kierownicą Hondy Civic Type-R walczył o triumf w klasie A-2000. Najbardziej udany dla zawodnika Automobilklub Małopolskiego okazał się drugi dzień zawodów, który zakończył się dla krośnianina zwycięstwem w klasie oraz trzecim miejscem w grupie A.

Wszystkich kibiców oraz sympatyków zapraszamy na piknik z okazji 85-lecia Klubu Sportowego Start Rymanów, który odbędzie się 30 czerwca 2019r. w niedzielę na Stadionie Sportowym w Rymanowie od godz. 9.00 do 16.00.

Polecamy: Spotkanie z Zamieszańcami

wtorek, 25 czerwiec 2019 19:00

W piątek 5 lipca w Restauracji Parkowa 7 w Krośnie odbędzie się koncert zespołu grającego muzykę, z regionu który kiedyś zasiedlony był rusińską ludnością zwaną Zamieszańcami. Wydarzenie odbędzie się w ramach wydarzeń „Oblicza pogranicza”, w którego ramach funkcjonuje także cykl „Wieczór łemkowski”.

Rozpoczyna się nabór wolontariuszy na 12. edycję Festiwalu Sztuk Alternatywnych Nocne Teatralia Strachy! Zachęcamy wszystkie chętne osoby, w każdym wieku, do współtworzenia jednego z największych festiwalów sztuk alternatywnych w Polsce! A przy okazji... Do wybornej zabawy!

Od poniedziałku (24.06) do soboty włącznie (29.06) zamknięta dla ruchu będzie ul. Okrzei w Krośnie.

Przed nami pierwszy wakacyjny weekend, który dla zawodników ścigających się w ramach Górskich Samochodowych Mistrzostw Polski oznacza wizytę w podgorlickiej Magurze Małastowskiej, gdzie rozegrane zostaną trzecia i czwarta runda GSMP 2019. Pośród ponad 60 zawodników, którzy nadesłali zgłoszenia do zawodów nie zabraknie reprezentanta zespołu Revline Racing Team – Marcina Wilusza, który usiądzie za kierownicą Hondy Civic Type-R klasy A-2000.

Strona 1 z 221
 

Partnerzy portalu: