Strażaczka z OSP Głowienka potrzebuje pomocy

fot. Archiwum fot. Archiwum

Aśka to energiczna, wesoła i pozytywnie nastawiona do świata dziewczyna, która w ostatnim czasie musiała zmierzyć się z niespodziewanym ciosem. Przed świętami Bożego Narodzenia dostała poważnego wylewu, który spowodował częściowy paraliż jej ciała. Teraz czeka ją pracochłonna i kosztowna rehabilitacja. Zwracamy się do Was z prośbą o pomoc, która zapewni jej możliwość szybkiego powrotu do zdrowia i normalnego życia.

21-letnia strażaczka Aśka Zajdel z OSP Głowienka koło Krosna potrzebuje Waszego wsparcia. Wraz z Magdalena Konop Fotografia i WilD DesigN _Paula Menet zapraszamy Was do charytatywnej licytacji sesji zdjęciowej z make up'em.

Kliknij: Tutaj możemy licytować charytatywną sesję zdjęciową oraz dowiedzieć się o szczegółach. 

Sesja może odbyć się w dogodnym dla osoby, która wygra licytację terminie, na terenie Krosna lub okolic. Sesja może być dla pary, dziecka lub jednej osoby. Makijaż może być połączony z sesją, ale może być też prezentem dla kobiety - w przypadku np. wylicytowania nagrody przez mężczyznę (świetny prezent na zbliżające się Walentynki).

Wylicytowaną kwotę będzie można oddać do puszki na spocie Nocna Jazda Bel Celu Samochodem Krosno, gdzie również jedziemy dla Aśki (13 lutego, 20:00) lub w wybrany przez wygranego sposób. 

Na poniższy numer konta można dobrowolnie przelewać pieniądze na rehabilitację Aśki:

25 1090 2590 0000 0001 2175 7148

Wszelkie przelewy należy wysyłać z dopiskiem "rehabilitacja".

red.

 

Partnerzy portalu: