.

Zaginęła 15-letnia mieszkanka Krosna - AKTUALIZACJA

Krośnieńscy policjanci prowadzą poszukiwania 15-letniej Pauliny Demkowicz z Krosna, która w dniu 28 czerwca wyszła z domu i do chwili obecnej nie wróciła. Dziewczyna od tamtej pory nie nawiązała kontaktu z rodziną. AKTUALIZACJA: Po szeroko zakrojonej akcji poszukiwawczej zaginiona 15-letnia mieszkanka Krosna Paulina Demkowicz odnalazła się.

Rysopis zaginionej: wzrost około 160 cm, średniej budowa ciała, włosy długie, proste - szatynka, oczy zielone. W chwili zaginięcia Paulina ubrana była w T-shirt koloru czarnego, czarną sportową bluzę zakładaną przez głowę oraz niebieskie legginsy. Miała również bordowe tenisówki z białymi sznurowadłami.

Wszelkie informacje które mogą przyczynić się do ustalenia miejsca pobytu zaginionej należy kierować do Komendy Miejskiej Policji w Krośnie, tel. 13 43 29 310 lub tel. alarmowy 997.

ez/kmp
fot. kmp

AKTUALIZACJA (7.07.2014r)

Jak poinformowała Beata Winiarska oficer prasowy krośnieńskiej policji, poszukiwana nastolatka, która 28 czerwca br. wyszła z domu i nie powróciła do miejsca zamieszkania, została odnaleziona. Policjanci ustalili miejsce pobytu nastolatki i przekazali ją pod opiekę rodzinie - poinformowała Beata Winiarska z komendy Policji w Krośnie.

terazkrosno.pl

 

Partnerzy portalu: