.

Krosno: Policjant po służbie zatrzymał złodzieja

Krosno: Policjant po służbie zatrzymał złodzieja fot. Adam Hejnar - Krosno112.pl

Policjant po służbie ujął sprawcę kradzieży sklepowej. Mężczyzna był agresywny i trafił do policyjnego aresztu. Krośnieńscy funkcjonariusze ustalili i zatrzymali dwóch jego wspólników.

 

Wczoraj (10.07) po godz. 14 policjant krośnieńskiej komendy, będąc po służbie, chciał zrobić zakupy w jednym ze sklepów. Wchodząc do sklepu zauważył, jak trzech mężczyzn wynosi napoje alkoholowe, za które nie zapłacili. Niezwłocznie poinformował o tym pracownika ochrony, z którym ruszył w pościg za złodziejami. Jeden z nich został ujęty. W momencie obezwładniania zachowywał się agresywnie, kopał i uderzał pięściami.

O całym zajściu policjant poinformował dyżurnego krośnieńskiej komendy, który skierował na miejsce patrol interwencyjny. Przybyli funkcjonariusze zatrzymali agresywnego krośnianina. 26-latek w radiowozie rzucał się i uderzał głową o ściany. Noc spędził w policyjnym areszcie.

Policjanci ustalili pozostałych sprawców kradzieży. Są to dwaj mieszkańcy Krosna w wieku 33 i 25 lat. Mężczyźni przyznali się do zarzucanych im czynów. Wszyscy trzej podczas kradzieży byli nietrzeźwi.

KMP Krosno

 

Partnerzy portalu: