KROSNO: Terminarz akcji ZRZUĆ GABARYTY NA WIOSNĘ 2017

poniedziałek, 06 marzec 2017 12:11
fot. www.pixabay.com fot. www.pixabay.com

Rozpoczynamy kolejną już wiosenną akcję wyrzucania odpadów wielkogabarytowych i opon pod hasłem ”Zrzuć gabaryty na wiosnę”. Zgłoszenia będą przyjmowane telefonicznie od 22 marca do 31 marca w godz. 8:00 - 14:00. Organizatorem akcji jest Urząd Miasta Krosna.

R E K L A M A

Odbiór odpadów wielkogabarytowych organizowany jest dwukrotnie w ciągu roku. Akcje kierowane są wyłącznie do właścicieli nieruchomości, którzy są objęci systemem odbioru odpadów komunalnych czyli mają złożone deklaracje odbioru odpadów, co przypomnijmy, jest ich ustawowym obowiązkiem. Odpady wielkogabarytowe należy składać w miejscach umożliwiających swobodny dojazd po drogach publicznych, ich załadunek i powrót specjalistycznego pojazdu o znacznych wymiarach i dużej masie. Odpady należy udostępnić w uzgodnionym dniu od godz. 6:15.

Przedmioty zostaną odebrane tylko po wcześniejszym zgłoszeniu z podaniem miejsca i rodzaju odpadów !

Zgłoszenia będą przyjmowane pod numerami telefonów:
13 47 48 488 lub 13 47 48 490

Mieszkańcy Krosna przez cały rok mogą korzystać z usług Gminnego Punktu Odbioru Odpadów Komunalnych gdzie bezpłatnie mogą w zostawić niepotrzebne sprzęty domowe. Szczegółowe informacje oraz aktualności z zakresu gospodarki odpadami komunalnymi są dostępne na stronie naszesmieci.krosno.pl. Zapraszamy mieszkańców miasta Krosna do korzystania z akcji oraz usług GPOO, aby w legalny sposób pozbycia się zbędnych odpadów, których utylizacja przysparza często wielu problemów.

red., Urząd Miasta Krosna