.

KROSNO: 4 urodziny Klubu Eurogym

fot. Eurogym fot. Eurogym

Krośnieński Klub Eurogym to jeden z naszych najważniejszych partnerów. Obchodzi właśnie 4. urodziny.

Eurogym to połączenie profesjonalnej siłowni wraz z centrum fitness i relaksu, stworzone z myślą o wszystkich, zarówno początkujących jak i zaawansowanych miłośnikach sportu i zdrowego trybu życia. 20 kwietnia Klub obchodzi 4 urodziny!

Eurogym to również Klub Atomsfera oraz Karpackie Pokoje. Wszystko to w jednym obiekcie usytuowanym w części miasta mocno związanej ze sportem (ul. Bursaki 45). #wprowadzamykrosnowruch to hasło, które najlepiej określa idee Klubu.

Klub nieustannie się zmienia i udoskonala swoją ofertę, by spełnić oczekiwania swoich gości i klientów. W ostatnim czasie Klub powiększył się o nową industrialnie urządzoną salę ze strefą TRX. W obiekcie możecie skorzystać z saun, Ricochet'a, czy gabinetu masażu.

Propozycje kulinarne restauracji Atomsfera przy Eurogym są zdrowe, pożywne przygotowywane wyłącznie ze świeżych produktów.
- Z okazji urodzin Klubu w czwartek 20 kwietnia od godzin porannych szef kuchni będzie serwował smaczne przekąski dla wszystkich, którzy tego dnia nas odwiedzą. Menu okolicznościowe tworzyć będą rilletes z łososia z grzanką, ceviche z dorsza, tatar z pomidorów i szynki, sałatka z kaszy gryczanej i dyni, kurczak tikka masala, smoothie ananasowe, mus czekoladowy z tofu - mówi Krzysztof Skiba dyrektor kompleksu Eurogym.

Z okazji urodzin Klubu powstał reportaż fotograficzny pokazujący jak wygląda codzienność w Klubie i praca ludzi którzy go tworzą. Zdjęcia będą cyklicznie ukazywać się na facebookowym profilu Klubu.

Mieliśmy przyjemność wielokrotnie współpracować z Eurogym tworząc ciekawe projekty i akcje charytatywne. Wszystkim osobom, które tworzą Eurogym redakcja Krosno112.pl życzy sukcesów i dalszego rozwoju!

red. fot. Eurogym

 

 

Partnerzy portalu:

cosmopolitan-logo lostark-logo jubiler-jaracz-logo hotel-nafta-krosno-logo kroscar CLUB NAFTA bez tla logoAnonseKrosnojooble baner