Drużynowe Mistrzostwa Europy w Szachach w Rymanowie Zdroju

fot. stomil fot. stomil

Historyczne wydarzenie sportowe odbędzie się w sierpniu w Rymanowie Zdroju. Organizatorem Drużynowych Mistrzostw Europy w Szachach do lat 18. są: Przedsiębiorstwo Sanatoryjno – Turystyczne „Stomil”, oraz Polski Związek Szachowy.

Europejska Unia Szachowa w drodze konkursu przyznała Spółce "Stomil" prawo do organizacji ww. imprezy. Mistrzostwa zostaną rozegrane pod egidą Europejskiej Unii Szachowej oraz Polskiego Związku Szachowego w dniach 16-24.08.2017 roku w samym centrum malowniczego Uzdrowiska Rymanów Zdrój.

Drużynowe Mistrzostwa Europy w Szachach do lat 18 odbywają się od 2000 r. i biorą w nich udział narodowe reprezentacje krajów zrzeszonych w Europejskiej Unii Szachowej. Mistrzostwa zostaną rozegrane na dystansie 7 rund, zarówno w kategorii OPEN jak i dziewcząt. W Mistrzostwach organizowanych w 2017 roku zakłada się udział ponad 20 drużyn.

Rozgrywki będzie można śledzić na żywo na stronie www.eytcc2017.pl

Patronat Honorowy nad imprezą objęli:  Minister Sportu i Turystyki Witold Bańka oraz Marszałek Województwa Podkarpackiego Władysław Ortyl. Portal Krosno112.pl objął wydarzenie patronatem medialnym. 

Przedsiębiorstwo Sanatoryjno – Turystyczne „Stomil” Sp. z o.o., na co dzień jest podmiotem ukierunkowanym na świadczenie usług w zakresie lecznictwa uzdrowiskowego, rehabilitacji, odnowy biologicznej, pobytów leczniczych i wczasów dla klienta indywidualnego i grupowego. Ponadto organizuje konferencje, spotkania integracyjne dla firm, wycieczki, kolonie i obozy dla dzieci i młodzieży, imprezy okolicznościowe.

red., stomil | fot. stomil

 

Partnerzy portalu: