JEDLICZE: Zapraszamy na Bieg Kowala

Stowarzyszenie Kuźnia w Jedliczu zaprasza zawodników wraz z całymi rodzinami na I Bieg Kowala i Marsz Nordic Walking. Impreza odbędzie się przy Starej Kuźni końcem września.

PATRONAT KROSNO112

Bieg zostanie rozegrany na dystansie 10 km po pętli pięciokilometrowej. - Trasa jest w całości poprowadzona drogą asfaltową, nie ma ostrych nawrotów, skręcamy cały czas w lewo. Nie ma też dużego przewyższenia jednym słowem trasa bardzo szybka w sam raz na bicie rekordów - zachęcają Organizatorzy. Marsz Nordic Walking zostanie poprowadzony tą samą pętlą na dystansie 5km.

Bieg Kowala odbędzie się 30.09.2017r. w Jedliczu. Start przewidziano na godz. 16:00. Koszt wpisowego to 20zł.

Kliknij, aby przejść na stronę zapisów.
Kliknij, aby przejść na stronę biegu i sprawdzić szczegóły.

Limit uczestników biegu został ustalony na 100 osób a marszu na 50 osób. Wszyscy uczestnicy, którzy ukończą bieg i marsz otrzymają pamiątkowy medal. Każdy z uczestników zawodów otrzyma również pamiątkowy kubek z logo biegu.

Na mecie na zawodników będzie czekał posiłek regeneracyjny a na koniec zaplanowano również biesiadę integracyjną na, której pierwsza beczka piwa rzemieślniczego z Wojkówki dla zawodników rozlana będzie za darmo. Zawodom towarzyszyć będą występy artystyczne i szereg atrakcji.

bieg kowala plakat jedlicze

red., stara kuźnia

 

Partnerzy portalu: