Krosno Biega ostatni raz w tym sezonie

fot. Bogna Mańkowska - Krosno Biega fot. Bogna Mańkowska - Krosno Biega

Za nami Wiosenny Nafciarz, Zemsta Cześnika i Czarny Kamieniarz. Czas na Zemstę Rejenta. Już w najbliższą środę (6.09), biegacze i zawodnicy nordic walking zmierzą się z czwartym - ostatnim biegiem tegorocznego Cyklu Krosno Biega.

Bieg Zemsta Rejenta odbędzie się w Odrzykoniu, na prawie 7-kilometrowej trasie, z metą na przepięknym Zamku Kamieniec. W ostatnim biegu z Cyklu organizatorzy przewidują około 100 zawodników w kategorii Biegi oraz Nordic Walking. Bieg wystartuje w środę o godz. 18:00, a kategoria Nordic Walking o 18:05. Zapisy będą możliwe w biurze zawodów, zlokalizowanym na dziedzińcu Zamku Kamieniec od godz. 16:30 do godz. 17:30.


Zemsta  Rejenta to ulubiona trasa uczestników poprzednich edycji Cyklu. Trasa o długości 6,5 km wiedzie od skałek pod Zamkiem Kamieniec, ścieżką edukacyjną, a następnie szlakiem na Królewską Górę. Z Królewskiej Góry zbieg z powrotem na ścieżkę edukacyjną oraz ostatni podbieg i fantastyczna meta na dziedzińcu Zamku. Po drodze zawodnicy wdrapią się  w sumie 350 metrów w pionie - mówi Krzysztof Gajdziński z Fundacji ULTRA, organizatora Cyklu.

Tradycyjnie mecie na zawodników czekać będą przekąski, napoje izotoniczne oraz posiłek regeneracyjny przygotowany specjalnie dla zawodników przez restaurację Posmakuj Krosno, a dla najlepszych upominki m. in. od EUROGYM.

Cykl Krosno Biega, to świetna okazja, żeby zacząć przygodę z biegami górskimi, ale i pościgać się z najmocniejszymi zawodnikami w regionie. Bez względu na wiek i doświadczenie warto spróbować zmierzyć się z Zemstą Rejenta.

Zobaczcie jak było na poprzednich edycjach Cyklu:

WIOSENNY NAFCIARZ (KLIKNIJ)

ZEMSTA CZEŚNIKA (KLIKNIJ)

CZARNY KAMIENIARZ (KLIKNIJ)

red., krosnobiega

 

Partnerzy portalu: