Beniaminek Kids Liga już niebawem. Trwają zapisy

fot. Beniaminek Kids Liga fot. Beniaminek Kids Liga

Trwają zapisy do Beniaminek Kids Ligi. W tym roku organizatorzy przygotowali nagrodę dla jednej z drużyn - wyjazd do Warszawy na mecz Legii i zwiedzanie Stolicy!

Nowoczesna Hala Krosno  już po raz trzeci będzie gospodarzem turnieju Beniaminek Kids Liga. Z edycji na edycję turniej nabiera coraz większego rozmachu stając się największą tego typu imprezą w regionie. Grad bramek, emocje i wspaniałe nagrody przyciągają na nowoczesny obiekt całe rodziny.

- Turniej skierowany jest do wszystkich dzieci. W przeciwieństwie do innych tego tupu  imprez, Beniaminek Kids Liga daje możliwość rywalizacji dzieciom średnio zaawansowanym, a nawet początkującym. Oprócz dzieci zrzeszonych w klubach sportowych w turnieju udział biorą drużyny osiedlowe, szkolne  parafialne, harcerskie i inne - mówi Artur Urbanek, trener Beniaminka Krosno. - Formuła rozgrywek nie wyklucza słabszych drużyn na samym początku. Każdy z uczestników turnieju otrzymuje pamiątkowy medal a finaliści zdobywają główne nagrody. Beniaminek Kids Liga to przede wszystkim świetna zabawa! - dodaje.

W dwóch poprzednich edycjach uczestniczyło 47 drużyn. Na murawie w "Hali Krosno" zagrało ponad 500 dzieci. W sumie w rozgrywkach "Beniaminek Kids Ligi" rozegrano już ponad 800 spotkań.

Rozgrywki "Beniaminek Kids Ligi" odbywać się będą w czterech kategoriach wiekowych:
- U-14: dzieci urodzone w 2004 roku i młodsze,
- U-12: dzieci urodzone w 2006 roku i młodsze,
- U-10: dzieci urodzone w 2008 roku i młodsze,
- U-8: dzieci urodzone w 2010 roku i młodsze.

Zapisy trwają do 22 września, natomiast pierwsze piłkarskie emocje i start rozgrywek przewidziano na 1 października.

KLIKNIJ i przejdź na stronę organizatora aby pobrać:

REGULAMIN - Beniaminek Kids Liga 2017
ZAŁĄCZNIK nr 1
ZAŁĄCZNIK nr 2

Informacje dotyczące zapisów znajdują się również na stronie organizatora (KLIKNIJ). Wszystkie mecze rozgrywane będą w "Hali Krosno" (ul. Bohaterów Westerplatte 20) na boiskach ze sztuczną murawą najwyższej klasy Premier Turf SX60 posiadającą certyfikat FIFA 2 STAR.

Wśród wszystkich drużyn, które wezmą udział w zbliżającej się edycji "Beniaminek Kids Ligi" organizatorzy wylosują jedną, która dzięki współpracy Beniaminka z firmą Profbud uda się do Warszawy, gdzie na żywo obejrzy mecz Mistrza Polski Legii Warszawa w Lotto Ekstraklasie oraz zwiedzi stolicę i siedzibę PROFBUD.

red, beniaminek

 

Partnerzy portalu: