Bal Charytatywny Otwartych Serc z pomocą dla Tomka Brzeskiego

Fundacja Otwartych Serc im. Bogusławy Nykiel - Ostrowskiej zaprasza na VII BAL CHARYTATYWNY OTWARTYCH SERC. To już ostatnie chwile, aby zapisać się na bal podczas którego zostanie przeprowadzona aukcja dzieł sztuki oraz eksponatów zgromadzonych przez Fundację. Zebrane podczas aukcji pieniądze przekazane zostaną dla osób chorych szczególnie potrzebujących wsparcia finansowego.

Dotychczas Fundacja wspierała głównie dzieci dotknięte ciężkimi chorobami. W tym roku połowa dochodu z Balu ma wspomóc sportowca - Tomka Brzeskiego, który uległ ciężkiemu wypadkowi podczas zawodów narciarskich w ramach Pucharu Polski w Ski-alpinizmie w 2017 r. - Chcemy przekazać połowę zebranej kwoty podczas aukcji na jego rehabilitacje oraz dalsze leczenie wierząc, że ta mała nasza cegiełka przyczyni się do jego pełnego powrotu do zdrowia - piszą organizatorzy. 

Na licytację przygotowano dzieła sztuki i inne przedmioty związane z ludźmi sportu, polityki i kultury a ich lista ciągle się powiększa. Są to min.: obrazy, rzeźby a nawet koszulka z autografem Roberta Lewandowskiego. Katalog z eksponatami na licytację można obejrzeć na Facebooku Fundacji (KLIKNIJ).

VII Bal Charytatywny Otwartych Serc, który odbędzie się 20 stycznia 2018 roku w sali bankietowej Dwa Serca o godzinie 19. Oprawę muzyczną zapewni zespół Groovinscy. Cena biletu to 390 zł od pary. Więcej informacji pod numerem: 502 745 501.

 bal plakat 2018

red., FOS

 

Partnerzy portalu: