.

Szukasz pracy? Znajdź ją z Młodzieżowym Biurem Pracy OHP

Szukasz pracy? Znajdź odpowiednią ofertę dla siebie wspólnie z Młodzieżowym Biurem Pracy Ochotniczych Hufców Pracy.

Jedni planują wakacyjne lenistwo, inni aktywny wypoczynek i ekstremalne wycieczki, pozostali w wakacje zamierzają pracować. 

Czy warto pracować w wakacje?

Praca podczas wakacji sprzyja zdobywaniu doświadczenia. Osoby, które wybierają możliwość pracy w wakacje są postrzegane jako bardziej zaradne na rynku pracy. - Przy podejmowaniu pracy sezonowej należy zwróć uwagę na: opinie o przyszłym pracodawcy, zasady panujące podczas wykonywania pracy, trudności związane z wykonywaną pracą (należy sprawdzić czy wykonywane czynności nie wpłyną negatywnie na nasze zdrowie) i oczywiście dokładnie przeczytać umowę - mówi pośrednik pracy - asystent EURES Edyta Wilusz.

Jak szukać pracy na wakacje?
Pierwszym krokiem, który należy zrobić, decydując się na pracę w sezonie wakacyjnym, jest odnalezienie organizacji, instytucji która świadczy usługi pośrednictwa pracy. Możemy, także szukać na własną rękę, ale musimy pamiętać, że nasze bezpieczeństwo jest najważniejsze.
Warto skorzystać z pomocy wiarygodnych instytucji świadczących usługi pośrednictwa pracy jakimi są Młodzieżowe Biura Pracy prowadzące działalność z tego zakresu.
Krośnieńskie Młodzieżowe Biuro Pracy świadczy usługi dla osób z powiatów: brzozowskiego, jasielskiego, krośnieńskiego, leskiego, sanockiego i bieszczadzkiego. - Z oferty biura skorzystać może młodzież ucząca się, studenci, osoby bezrobotne i poszukujące pracy. Każdy, kto zgłosi się do biura może bezpłatnie uzyskać informację o lokalnym rynku pracy, skonsultować swoje dokumenty aplikacyjne, skorzystać z ofert pracy - wziąć udział w organizowanych przez biuro giełdach pracy - wyjaśnia dyrektor Centrum Edukacji i Pracy Młodzieży OHP Dariusz Paczosa.

Zapraszamy do odwiedzenia Młodzieżowego Biuro Pracy: Krosno, ul. Lewakowskiego 7 (II piętro, pokój 201).
Tel. 13 43 211 27, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript. , www.mbp.ohp.pl

red., OHP

 

Partnerzy portalu:

cosmopolitan-logo lostark-logo jubiler-jaracz-logo hotel-nafta-krosno-logo kroscar CLUB NAFTA bez tla logoAnonseKrosnojooble baner