.

"Klimaty PWSZ - Twórczo i naukowo" - 18 i 19 sierpnia 2018 roku

"Klimaty PWSZ – Twórczo i naukowo" to miejsce, gdzie w przyjaznej, uczelnianej przestrzeni będzie można bawić się na Karpackich Klimatach. Organizatorzy zapraszają na dziedziniec uczelni przy ul. Kazimierza Wielkiego, na krośnieński Rynek i do Biblioteki w dniach 18-19 sierpnia 2018 roku (sobota 12.00-18.00, niedziela 12.00-17.00).

Twórczo i naukowo
18 sierpnia br. o godz. 10.00 Klimaty PWSZ zainauguruje wykład dra Henryka Różańskiego i dra Dominika Wróbla Rośliny lecznicze Cergowej.
Na dziedzińcu PWSZ w Krośnie przy ul. Kazimierza Wielkiego przygotowane zostaną stoiska kierunków studiów, a wśród nich:
- Wyścig o kropelce: efektywne wykorzystanie energii
- Łamigłówki towaroznawcze
- W poszukiwaniu minerałów
- Dom na piasku
- Akademia zdrowia
- Świadome odżywianie
- Zarządzaj twórczo
- Znajdź kod cyfrowy
- Kropka/kreska, zakoduj tekst
- Malowanie na drewnie i nie tylko...
Będzie można bezpłatnie wykonać pomiary sprawnościowe i profilaktyczne oraz spotkać się z ciekawymi osobami w Wiosce Zielarskiej. Nie zabraknie degustacji i pokazów.

A to Polska właśnie...
Biblioteka PWSZ w Krośnie przy Rynku 1 zaprasza do obejrzenia wystawy fotograficznej: Bielik oraz wystawy książek Znak państwa i narodu. Dla dzieci przygotowano również gry, rebusy i zagadki A to Polska właśnie...

Zakręć kołem fortuny
W sobotę i w niedzielę organizatorzy zapraszają do wspólnej zabawy z Akademickim Kołem Fortuny. Dla uczestników przygotowano wiele ciekawych konkurencji. Każdy uczestnik gry, który odwiedzi 10 stoisk i wykona poprawnie zadanie, zakręci kołem fortuny i weźmie udział w losowaniu nagród. Stanowiska gry będą zlokalizowane na dziedzińcu PWSZ w Krośnie, przy ul. Kazimierza Wielkiego oraz w Bibliotece przy Rynku 1. Losowanie nagród odbędzie się w Namiocie Głównym PWSZ na płycie rynku.

Strefa zdrowia
Zachęcamy do odwiedzenia namiotu PWSZ na krośnieńskim rynku, w którym dietetyk kliniczny dokona pomiarów składu ciała oraz udzieli porad związanych ze zdrowym żywieniem. Studentki kierunku Pielęgniarstwa wykonywać będą pomiary ciśnienia tętniczego oraz poziomu cukru we krwi.

Więcej informacji:
https://pwsz.krosno.pl/uczelnia/aktualnosci/art,1701,zapraszamy-klimaty-pwsz-w-krosnie-tworczo-i-naukowo.html  

red.

 

Partnerzy portalu:

cosmopolitan-logo lostark-logo jubiler-jaracz-logo hotel-nafta-krosno-logo kroscar CLUB NAFTA bez tla logoAnonseKrosnojooble baner