Vivaldi Krosball i Profbud Arena razem dla rozwoju rozgrywek

fot. Profbud Arena fot. Profbud Arena

Miło nam poinformować, że firma Vivaldi nabyła prawa do marki Krosball i będzie organizatorem czterech lig oraz turniejów piłki nożnej dla dorosłych rozgrywanych na Profbud Arenie.

Marka Vivaldi bliżej współpracuje z Krosballem od kampanii 2017/18. W 2017 roku Vivaldi stało się Partnerem tytularnym Ligi Amatorskiej i Ligi Open. Od sezonu 2018/19 obejmie główny patronat także nad zmaganiami Ligi Firm i Ligi 35+.

Firma Vivaldi jest właścicielem 2 marek:
Vivaldi Boutique Rzeszów - szycie na miarę kreacji damskich, a także VIVALDI Meble - kompleksowa oferta mebli.

Oferta Vivaldi Krosball na sezon 2018/19:
Liga Amatorska - październik 2018
Liga Open - listopad 2018 (po zakończeniu rozgrywek trawiastych)
Liga Firm - luty/marzec 2019
Liga 35+ - marzec/kwiecień 2019

Grzegorz Raus prezes Profbud Arena i dyrektor Akademii Piłkarskiej Beniaminek Profbud Krosno:

"Krosball Ligi Piłkarskie to projekt, który wprowadził się już na stałe w środowisku piłkarskim w Krośnie i najbliższym regonie. To ligi dla pasjonatów i entuzjastów futbolu niezależnie od umiejętności. Zaczęliśmy prowadzić rozgrywki w ówczesnej Hali Krosno w sezonie 2016/2017. Przez ten czas grupa ambitnych, zaangażowanych ludzi rozwijała projekt. W ubiegłym roku dzięki wsparciu firmy Vivaldi ligi Krosball zrobiły krok naprzód. Co czyniło te rozgrywki profesjonalnymi? Pasja w działaniu. Szereg nowatorskich pomysłów, publikacje, opisy spotkań i konkursy. Podsumowanie i zakończenie sezonu. Współpraca z partnerami Krosball Ligi Piłkarskie. Ogromne słowa uznania kieruję do takich ludzi jak Tomasz Wacek, Tomasz Kubal czy Łukasz Piękoś i oczywiście Prezes Waldemar Wojnar – bo to ich zasługa.
Od sezonu 2018/2019 Krosball Ligi Piłkarskie uważam, że trafiają w dobre ręce. Profbud 4 Kids jako spółka zarządzająca nastawiona była, by projekt oczywiście się rozwijał jednak najważniejszym czynnikiem było wsparcie dzieci i trenerów z Beniaminka. Ta decyzja jest przemyślana. Każdy może skorzystać. Głównie zawodnicy Krosball Ligi Piłkarskie.
Prezes Zarządu spółki prowadzącej od nowego sezonu rozgrywki Krosball Pan Waldemar Wojnar jest wielkim pasjonatą futbolu i mecenasem sportu, co pokazał na wielu płaszczyznach w ostatnich latach. Tym samym przekazanie mu marki, lub bardziej fundamentu pod markę Krosball Ligi Piłkarskie to właściwa droga do rozwoju projektu, w którym wierzę że odnajdą się prawdziwi pasjonaci piłki nożnej.
Trzymam kciuki za rozwój i wierzę, że ta liga wejdzie wkrótce na wyższy poziom sportowy i organizacyjny bo na to zasługuje."

Tomasz Kubal (Vivaldi Krosball):

"Cieszymy się bardzo, że nasza propozycja rozgrywek Krosball cały czas się rozwija. Daliśmy sobie 5 lat na to, żeby rozgrywki stały się doskonałą alternatywą dla spędzania wolnego czasu na sportowo. Dziękujemy Grzegorzowi Rausowi za udostępnienie nam wspaniałego obiektu jakim jest Profbud Arena. Dziękujemy Waldemarowi Wojnarowi za to, że nam zaufał i mocno zaangażował się w nasz dalszy rozwój. Mocno wierzymy, że nasza oferta na sezonie 2018/19 będzie dla naszych uczestników niezwykle atrakcyjna.
Na jesień 2018 zaprosimy Państwa do zmagań w Vivaldi Krosball Lidze Amatorskiej i Vivaldi Krosball Lidze Open.
Wiosna 2019 będzie należała do rozgrywek Vivaldi Krosball Ligi Firm i Vivaldi Krosball 35+.
To nie koniec niespodzianek. Mamy pomysły na kolejne turnieje, a także spory zapał do tego, aby nasze oferty stawały się coraz bardziej atrakcyjne dla uczestników i ich rodzin.
Serdecznie zapraszamy do śledzenia naszych mediów, w których na bieżąco będziemy informowali o naszych projektach."

profbudarena.pl

 

Partnerzy portalu: