.

KROŚCIENKO WYŻNE: Niebawem Koncert Charytatywny ,,Złote Serca” dla Olusia

fot. Iwona Dębiec Lamelka Studio fot. Iwona Dębiec Lamelka Studio

Komitet Organizacyjny Koncertu Charytatywnego ,,Złote Serca”, Publiczna Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Krościenku Wyżnym, Rada Rodziców Publicznej Szkoły Podstawowej im. Jana Pawła II w Krościenku Wyżnym pragnie zaprosić wszystkich na Koncert Charytatywny "Złote Serca". W tym roku całkowity dochód przekazany zostanie na leczenie i rehabilitację 14-miesięcznego Olusia Kośka.

Koncert odbędzie się w niedzielę 18 listopada 2018r. o godz.15.00 w sali Domu Ludowego w Krościenku Wyżnym

Olek to chłopiec jeden na milion. Po urodzeniu okazało się, że ma bardzo rzadką wadę prawej nóżki – nie ma kości piszczelowej, stawu skokowego i stópkę końsko szpotawą. Pojawiła się jednak szansa na przywrócenie nóżki chłopca do pełnej sprawności. Leczenie Olka składałoby się z 3 operacji. Koszt operacji to jednak ok. 1 mln zł. Historia Olusia poruszyła nie tylko rodzinę i najbliższych. Swoje wsparcie zaoferowali także mieszkańcy Gminy Krościenko Wyżne.
Podczas koncertu przeprowadzona zostanie zbiórka pieniędzy do puszek oraz ,,Loteria Fantowa” – początek o godz. 14.30.
Uzyskane w ten sposób środki finansowe wspomogą chłopca w kosztownym leczeniu i rehabilitacji.

Wystąpią: uczniowie szkoły podstawowej i gimnazjum, przedszkolaki, Milena Kochańska, Krzysztof Zajdel - wokal, zespół instrumentalny: Michał Dziki – instrumenty klawiszowe, Sebastian Moskal – gitara, Rafał Glazar – gitara basowa, Dominik Hebda - perkusja oraz zespoły Chillout i Wave.

Organizatorzy zapewniają poczęstunek w ,,Mini kawiarni” (kawa, herbata, ciasta).

plakat serca olus

red.

 

Partnerzy portalu: