.

Kursy językowe z Centrum Językowym Cosmopolitan

fot. CJ Cosmopolitan fot. CJ Cosmopolitan

Centrum językowe Cosmopolitan prowadzi nabór na kursy z j. angielskiego, niemieckiego i rosyjskiego, częściowo dofinansowane ze środków unijnych.

Kursy rozpoczną się po Nowym Roku, a zapisy prowadzone będą przez cały grudzień. Przewidywane grupy to podstawowa i średnio-zaawansowana ( j. angielski), podstawowa i średnio-zaawansowana (j. niemiecki) i podstawowa i biznesowa (j. rosyjski). Kursy prowadzone są w grupach liczących od 8 do 12 osób.

Uczestnikami mogą być osoby, powyżej 21 roku życia, które z własnej inicjatywy chcą podnieść swoje kwalifikacje i umiejętności, zamieszkałe na terenie województwa podkarpackiego. Zarówno bezrobotne jak i pracujące.

Kursy gwarantują pozyskanie kompetencji komunikacyjnych niezbędnych do komunikacji w języku angielskim w życiu codziennym oraz zawodowym. Prowadzone będą przez wykwalifikowanych lektorów w wymiarze 100 godzin w grupach 10 - osobowych. Każdy z uczestników kursu otrzymuje materiały niezbędne do nauki.

Kursy są częściowo dofinansowane ze środków UE - osoby które się zakwalifikują do poszczególnych grup wnoszą opłatę wysokości 10% wartości kursu tj.. 350 PLN

Więcej informacji znajdziecie Państwo na stronie szkoły www.cjcosmopolitan.pl  lub pod numerem telefonu 785 559 569.

Centrum Językowe Cosmopolitan
ul. Mickiewicza 31
38-400 Krosno

red. artykuł sponsorowany

 

Partnerzy portalu: