WOŚP zagra 13 stycznia - krośnieński sztab pracuje już pełną parą

fot. Krosno112.pl fot. Krosno112.pl

27. Finał WOŚP odbędzie się 13 stycznia 2019 r. pod hasłem "Pomaganie jest dziecinnie proste". Zbierane będą fundusze na zakup sprzętu dla specjalistycznych szpitali dziecięcych. Krośnieński sztab pracuje już w pełnej gotowości pod okiem szefowej - Anny Dubiel.

W czasie krośnieńskiego finału pracować będzie blisko 500 wolontariuszy z Krosna i okolic. Najwięcej atrakcji zaplanowano na dzień finału, jednak już w grudniu możemy spodziewać się pierwszych wośpowych akcji. Będą słodkie dni w szkołach, dyskoteki, koncerty, prezentacje, pokazy sportowe czy imprezy dla dzieci.

- W tej chwili trwa jeszcze cudowna burza mózgów i rodzą się kolejne ciekawe inicjatywy. Szczegółowy program przekażemy w styczniu 2019, ale już dzisiaj możemy zdradzić kilka niespodzianek. Na przykład taką, że w hali sportowej i na balu dla dzieci pojawi się wróżka, która zamykać będzie wszystkich chętnych w mydlanych bańkach, w hali odbędzie się pokaz modeli latających i agility, a na naszej wośpowej scenie w rynku zagrają Luiza Ganczarska z zespołem oraz zespół DOC. Zwieńczeniem działań w rynku będzie zjawiskowe „Światełko do Nieba" - wylicza Anna Dubiel, szefowa 27. Finału WOŚP w Krośnie. 

W finale nie zabraknie stałych punktów programu, które przez lata wpisały się w krośnieński finał WOŚP. Trwają wiec przygotowania do biegu „Policz się z cukrzycą”, Rodzinnego Balu Karnawałowego, turnieju szkółek piłkarskich, maratonu zumby, aukcji dziel sztuki, kiermaszu, aukcji allegro i akcji "Zbieramy Drobniaki".

W sztabie orkiestry zbierane są przedmioty na aukcję allegro. Tradycyjnie będzie to krośnieńskie szkło, obrazy, rzeźby, cenne bibeloty, gadżet sportowe, vouchery na różne wydarzenia. - Mimo, iż wiele już się dzieje, może dziać się jeszcze więcej dlatego zapraszamy do współpracy - podsumowuje Anna Dubiel.

 Po więcej informacji kliknij TUTAJ orazTUTAJ.

red, wosp krosno, fot. krosno112.pl

 

 

Partnerzy portalu: