I bieg i marsz Nordic Walking im. Wroceńskich Legionistów

fot. mat. organizatorów fot. mat. organizatorów

15 sierpnia we Wrocance odbędzie się I bieg i marsz Nordic Walking im. Wroceńskich Legionistów. Zgłoszenia przyjmowane są do 10 sierpnia.

Start, meta i biuro zapisów będą miały miejsce przy Domu Ludowym we Wrocance. 

Program imprezy:
12:00 - 12:45 biuro do zapisów dla biegów dziecięcych i młodzieżowych.
13:00 - początek biegów dziecięcych i młodzieżowych.
13:30 - otwarcie biura zawodów dla biegu głównego i marszu Nordic Walking.
14:30 - wręczenie upominków dla dzieci i młodzieży.
16:00 - start biegu na dystansie 6 km.
16:02 - start marszu Nordic Walking na dystansie 6km.
17:45 - ceremonia dekoracji zwycięzców.

Zgłoszeń do biegu głównego oraz marszu Nordic Walking należy dokonywać na formularzu elektronicznym od 20 maja do 10 sierpnia 2019r na stronie www.e-gepard.eu. Przy nie osiągniętym limicie uczestników możliwe zapisy w dniu zawodów w biurze zawodów w godzinach od 13:30 do 15:30.W dniu zawodów zgłoszenia będą przyjmowane wyłącznie wtedy, gdy nie będzie pełnego limitu uczestników. Organizator nie gwarantuje pełnego pakietu dla osób zgłaszających się w dniu zawodów.
Zapisy do biegów dziecięcych w dniu zawodów.

Opłata startowa za udział w biegu i marszu Nordic Walking wynosi: do 31 lipca - 30 zł; od 1 do 15 sierpnia - 40 zł. Opłaty nie podlegają zwrotowi. Dzieci i młodzież nie ponoszą opłaty startowej.

Trasa ma długość 6 km: START - Dom Ludowy we Wrocance, -ul. Długa, - ul. Krzywa, -ul. Długa, zbieg na kładkę nad rzeką Jasiołka, Niżna Łąka ul. Ojca Hieronima Longawy, Wrocanka ul. Nadrzeczna, - META - Dom Ludowy we Wrocance

Dla najszybszych uczestników przewidziane są nagrody pieniężne oraz rzeczowe. Zachęcamy do wzięcia udziału w wydarzeniu.

red.

 

Partnerzy portalu: