"Od Rusal do Jana" i Zyndranowski Złaz Beskidników

Stowarzyszenie Unia Przedsiębiorczych serdecznie zaprasza miłośników górskich wojaży na Zyndranowski Złaz Beskidników, który odbędzie się w ramach Muzealnego Święta Kultury Łemkowskiej w Zyndranowej.

Zyndranowski Złaz Beskidników, jest wydarzeniem nawiązującym do tradycyjnych rajdów górskich, w trakcie których turyści po pokonaniu danego odcinka szlaku rozbijali namioty a wieczorem pod gołym niebem śpiewali piosenki różnego autoramentu. Z inicjatywą Złazu w Zyndranowej wyszli w 2017 roku członkowie Unii Przedsiębiorczych i klubów górskich działających w Krośnie. W latach 2017-2018 przy muzyce łemkowskiego zespołu A Gdzie To Dawniej Stroiło, ludzie gór bawili się do białego rana.

W tym roku organizatorzy Muzealnego Święta Kultury Łemkowskiej i Stowarzyszenie Unia Przedsiębiorczych postanowili połączyć siły i w trakcie święta Od Rusal do Jana odbywającego się dniach 27-28 lipca zapraszają na Zyndranowski Złaz Beskidników, którego bazą będzie plac przy domu ludowym w Zyndranowej. Nie zabraknie porcji świetnej zabawy przy muzyce łemkowskiej, będzie można rozbić namiot a także skosztować potraw regionalnych.
W okolicy Zyndranowej dostępnych jest wiele szlaków górskich, więc tylko od Was zależy, którym do nas dotrzecie…

Zapraszamy!
Zyndranowski Złaz Beskidników
27-28 lipca 2019
Plac przy Domu Ludowym w Zyndranowej
Wstęp wolny

red.

 

Partnerzy portalu: