Zamknięte kolejne ulice w Krośnie. Utrudnienia dla kierowców

fot. Krosno112.pl fot. Krosno112.pl

Letni okres oznacza wiele prac i robót drogowych na ulicach Krosna. Niestety dla kierowców i innych użytkowników dróg oznacza to wiele utrudnień.

13 sierpnia ZAMKNIĘTA ULICA NAFTOWA
We wtorek wykonywana będzie nawierzchnia asfaltowa drogi. W czasie prowadzonych robót ruch pojazdów będzie niemożliwy! Roboty wykonywane będą w godzinach od 7:00 do 18:00.

ZAMKNIĘTE ULICE NAFTOWA i MIRANDOLI-PIKA
Ulica  Naftowa w Krośnie w rejonie dworca PKS będzie całkowicie zamknięta od dnia 07.08.2019 r. do 13.08.2019r oraz ul. Mirandoli Pika będzie całkowicie zamknięta od dnia 07.08.2019 r. do dnia 21.08.2019 r. Prace są związane z rozdzieleniem kanalizacji na deszczową i sanitarną na osiedlu Tysiąclecia.

ZAMKNIĘTA ULICA FRANCISZKAŃSKA i część UL. RYNEK
Od poniedziałku (5.08) przez tydzień zamknięta dla ruchu będzie ul. Franciszkańska na odcinku od Rynku do ul. Spółdzielczej. Dojazd do parkingu przy ul. Franciszkańskiej możliwy będzie jedynie od strony ul. Spółdzielczej.
W tym samym terminie ze względu na prowadzone prace naprawy nawierzchni, zamknięty będzie odcinek ul. Rynek przy rektoracie PWSZ.

WYŁĄCZONA SYGNALIZACJA NA ULICY PODWALE
Ze względu na trwające prace konserwatorskie sygnalizacja świetlna na ul. Podwale, będzie wyłączona do środy 14 sierpnia.

red.

 

Partnerzy portalu: