Limitowana kolekcja świątecznych pocztówek z Krosna już w sprzedaży

graf. Muzeum Rzemiosła graf. Muzeum Rzemiosła

Życzenia od serca z Muzeum Rzemiosła – limitowana kolekcja świątecznych pocztówek z Krosna już w sprzedaży. Kartki świąteczne towarzyszą nam od pokoleń – tradycja ta jednak powoli zanika. Muzeum Rzemiosła w Krośnie zaprojektowało 3 świąteczne pocztówki z krośnieńskimi motywami, aby zachęcić mieszkańców miasta oraz turystów do powrotu do tej pięknej tradycji. Kolekcja jest limitowana – warto pospieszyć się z zakupem.

Powstały trzy projekty świątecznych kartek. To unikatowa kolekcja, stworzona „od serca” przez pracowników Muzeum Rzemiosła w Krośnie. – Chcieliśmy w naszych pocztówkach przemycić krośnieńskie akcenty, szczególnie wiele jest ich na wersji z kulą śnieżną – mówią autorzy rysunków.

Jedna z kartek to miniatura „serca miasta” w kuli śnieżnej. Przy dokładniejszym obejrzeniu można tam dostrzec charakterystyczne zabudowania, instytucje kultury a nawet znany antykwariat oraz słynnego krośnieńskiego precla. Jedna z kartek powstała na bazie makiety Rynku – nowej atrakcji turystycznej. – Mamy nadzieję, że każdy mieszkaniec Krosna zechce wysłać najbliższym świąteczne życzenia z serca miasta – do zakupu pocztówek zachęcają muzealnicy.

Ilość pocztówek jest ograniczona i można je nabyć wyłącznie w Muzeum Rzemiosła w Krośnie oraz Punkcie Informacji Kulturalno-Turystycznej.
- 1 pocztówka – 2 zł
- zestaw 3 pocztówek (każda inna) w cenie 5 zł

red. Muzeum Rzemiosła w Krośnie

 

Partnerzy portalu: