Krośnieńskie Centrum Challenge zaprasza na tygodniową kolonię integracyjną

środa, 08 lipiec 2020 15:47
Krośnieńskie Centrum Challenge zaprasza na tygodniową kolonię integracyjną pixabay.com

To będzie fantastyczna przygoda w Bieszczadach – zachęcają organizatorzy. I zapowiadają, że na uczestników czeka wiele zabaw na świeżym powietrzu, zajęć rozwijających kreatywność i wspólne wieczory przy ognisku.

Krośnieńskie Centrum Challenge chce wspierać niepełnosprawne dzieci w dążeniu do samodzielności i zapewnić im warunki do dobrego rozwoju. Służą temu m.in. prowadzone przez specjalistów terapie.

Jedną z form działalności jest organizacja integracyjnych kolonii. Taka kolonia podczas tych wakacji została zaplanowana w Woli Michowej w Bieszczadach w ośrodku Latarnia Wagabundy. Jej termin to 26 lipiec – 1 sierpień.

Organizatorzy zapraszają dzieci i i młodzież z niepełnosprawnością intelektualną. Ale nie tylko, także ich rodzeństwo, koleżanki, kolegów. Wszystkich, którzy mają ochotę przeżyć fantastyczną przygodę w zielonych Bieszczadach.

W kadrze opiekunów znajdą się psycholog, oligofrenopedagog, trenerzy umiejętności społecznych, pielęgniarka. Koszt tygodniowego pobytu to 1 600 zł.

Szczegóły pod nr tel. 723 818 101 i 889 421 706, bądź mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Zgłoszenia przez formularz google: https://forms.gle/BKdGEbJG1TSMZ2iNA

tom