Jaka będzie przyszłość miasta? Magistrat chce poznać opinie mieszkańców

poniedziałek, 13 lipiec 2020 15:22
Jaka będzie przyszłość miasta? Magistrat chce poznać opinie mieszkańców Tomasz Jefimow

Urząd Miasta o tydzień przedłużył możliwość wypełnienia ankiety, w której chce dowiedzieć się od mieszkańców jak oceniają funkcjonowanie urzędu. W badaniu zawarte są też kwestie związane z rozwojem miasta.

- Trwają prace nad Planem Rozwoju Lokalnego i Planem Rozwoju Instytucjonalnego dla Krosna - mówi Piotr Przytocki, prezydent Krosna. I wyjaśnia, że to ważne dokumenty, które tworzone są w ścisłej współpracy z mieszkańcami. - Państwa opinie są niezbędne w tym procesie. Poprzez wypełnienie ankiety mają Państwo realny wpływ na kształtowanie przyszłości miasta - zachęca prezydent do wypełniania ankiet.

Pytania dotyczą m.in. oceny dotychczasowych działań władz miasta, funkcjonowania Urzędu Miasta Krosna, najważniejszych problemów, którymi samorząd powinien zająć się w pierwszej kolejności, a także potrzeb mieszkańców.

Badanie jest anonimowe, a uzyskane wyniki zostaną wykorzystane na potrzeby opracowania projektu pn. „Kreujemy + Rozwijamy + Ożywiamy + Stymulujemy + Nakreślamy + Odmieniamy = KROSNO”, który zostanie zgłoszony do konkursu w ramach programu „Rozwój Lokalny”, finansowanego z Mechanizmu Finansowego Europejskiego Obszaru Gospodarczego i Norweskiego Mechanizmu Finansowego 2014-2021.

Wypełnienie ankiety online zajmuje ok. 10 minut. Można to zrobić do 17 lipca - TUTAJ

tom