.

Pozostałe informacje

Najbardziej widowiskowy festiwal motoryzacyjny w Polsce. Dwa dni wydarzenia to ponad 15h niesamowitego show, przepełnione zapachem palonej gumy i blaskiem supersamochodów. W dniach 17-18 sierpnia 2019r. odbędzie się trzecia edycja Lo-Stark Speedland 2019!

Z uwagi na brak obopólnej zgody pomiędzy jednostkami samorządu terytorialnego, Ministerstwo Spraw Wewnętrznych i Administracji rekomenduje Radzie Ministrów do negatywnego rozpatrzenia wniosku Rady Miasta Krosno o poszerzenie granic miasta o część gmin Krościenko Wyżne i Miejsce Piastowe. Decyzję w najbliższym czasie podejmie Rada Ministrów.

Końcem czerwca w Wojkówce Gmina Wojaszówka uruchomiła mobilną wypożyczalnię kajaków. Co najważniejsze, kajaki można wypożyczać bezpłatnie!

W czasach PRL wielu Polaków lokowało oszczędności w USD. Amerykańska waluta nie bezpodstawnie traktowana była jako atrybut finansowej stabilności. Choć wraz ze zreformowaniem gospodarki na początku lat 90-tych ubiegłego wieku miliony ludzi dolarów się „pozbyły”, są i tacy, którzy po dziś dzień przechowują środki w walucie zza oceanu na kontach bankowych.

W programie „Liczy się pasja”, emitowanym na antenie TVP3 Rzeszów, przedstawiane są historie niezwykłych ludzi pochodzących z województwa podkarpackiego. Pośród bohaterów znaleźli się także mieszkańcy Krosna i powiatu krośnieńskiego.

- Pierwsza taka inicjatywa w naszym mieście, choć w Polsce już bardzo popularny trend w tworzeniu zieleni miejskiej. Czekamy na opinię mieszkańców – mówi Iwona Walaszczyk Naczelnik Wydziału Ochrony Środowiska – jeśli kwietna łąka się spodoba pomyślimy o innych lokalizacjach – dodaje.

Dwóch mężczyzn kąpało się pod osłoną nocy na nowym basenie odkrytym w Iwoniczu-Zdroju. Urząd Gminy Iwonicz-Zdrój postawił im warunek. Jeżeli dobrowolnie zgłoszą się do piątku (12.07) sprawa nie trafi do organów ścigania. 

W dniach 6-7 lipca odbyły się tegoroczne Dni Jedlicza. W sobotę gwiazdą wieczoru był zespół Masters, natomiast w niedzielę na scenie królowała mocniejsza muzyka w wykonaniu zespołu KSU. Zobaczcie fotorelację.

Strona 1 z 223
 

Partnerzy portalu:

cosmopolitan-logo lostark-logo jubiler-jaracz-logo hotel-nafta-krosno-logo kroscar CLUB NAFTA bez tla logoAnonseKrosnojooble baner