.

Pozostałe informacje

W sobotę 20 lipca w Przybówce (gm. Wojaszówka) w godzinach popołudniowych doszło do awaryjnego lądowania drona. Jest to model GoPro Karma. Właściciel drona dla znalazcy przygotował nagrodę. Kontakt przez Krosno112.pl - mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

Uwaga BURZE! Alert drugiego stopnia!

niedziela, 21 lipiec 2019 12:25

Na terenie województwa podkarpackiego obowiązuje drugi stopień zagrożenia burzami! IMGW-PIB prognozuje wystąpienie burz z opadami deszczu miejscami od 30 mm do 40 mm, a lokalnie nawet do 50 mm oraz porywy wiatru do 100 km/h. Miejscami spodziewany jest grad.

POLECAMY: Zlot Food Trucków w Krośnie

piątek, 19 lipiec 2019 13:55

Do Krosna przyjeżdża 17 food trucków z całej Polski. Organizator imprezy - Street Food Polska - zapowiada, że oferta kulinarna będzie bardzo różnorodna, więc każdy znajdzie coś dla siebie. Przez trzy dni w towarzystwie rodziny lub znajomych, na świeżym powietrzu, gdzie jedzenie smakuje najlepiej, będzie można spróbować wielu ciekawych potraw.

W tym roku - decyzją mieszkańców - Krosno odwiedzi Kazimierz Wielki, a miasto tym samym zamieni się w średniowieczny gród. W programie wydarzenia pokazy historyczne, koncerty, pochód z udziałem mieszkańców i zaproszonych gości, potyczki miejskie, pracownie królewskie. Na oczach uczestników wydarzenia powstaną dwa portrety Kazimierza Wielkiego. Te i wiele innych atrakcji 27 i 28 lipca w Krośnie!

Odpowiednie warunki w pracy i bezpieczeństwo to podstawa. Każdy wypadek to ogromne straty dla firmy. Można temu zapobiec korzystając ze wsparcia finansowego jakie firmom daje ZUS na poprawę warunków pracy. Wnioski o dofinansowanie można składać do 16 sierpnia br. W związku z dużym zainteresowaniem oraz wpływającymi pytaniami Oddział w Jaśle zaprasza przedsiębiorców, którzy chcą skorzystać z programu na konsultacje podczas „Dnia otwartego dla płatników składek” w ZUS, który odbędzie się 26 lipca br.

Strażacy JRG Krosno oraz pracownicy specjalistycznej firmy remontowej zabezpieczyli i zdjęli kopułę kościoła w Węglówce, która stwarzała zagrożenie dla osób przebywających w pobliżu budynku kościoła. 

„Genealogia Krośnian” to strona na Facebooku, która odkrywa tajemnice historii naszego miasta. Autorzy fanpage’a udostępniają na nim ciekawostki, zdjęcia i dokumenty dotyczące Krosna z minionych lat.

Wyjątkowy piknik, podczas którego spotkają się krwiodawcy, odbędzie się 20 lipca. Promowanie zdrowego stylu życia, gry i zabawy a wcześniej możliwość oddania krwi w Krwiobusie, to tylko część zaplanowanych atrakcji.

Strona 1 z 224
 

Partnerzy portalu:

cosmopolitan-logo lostark-logo jubiler-jaracz-logo hotel-nafta-krosno-logo kroscar CLUB NAFTA bez tla logoAnonseKrosnojooble baner