.

Wypadki, kolizje

Około godziny 19:30 na DK19 w Komborni kierowca ciężarówki na śliskiej nawierzchni stracił panowanie nad pojazdem i uderzył w barierki ochronne. Na szczęście kierowcy nie stało się nic. 

26 czerwca około godziny 11:30 doszło do czołowo-bocznego zderzenia dwóch samochodów marki Nissan na skrzyżowaniu ulic Podkarpackiej i Tysiąclecia.

Niestety nie udało się uratować życia 38-letniego rowerzysty, który zderzył się w środowy poranek z autobusem na skrzyżowaniu ulic Kolejowej, Tysiąclecia i Wyzwolenia w Krośnie.

Rowerzysta został poważnie ranny, po zderzeniu z autobusem do którego doszło na skrzyżowaniu ulic Tysiąclecia, Wyzwolenia i Kolejowej w Krośnie.

We wtorkowy wieczór na skrzyżowaniu ulicy Podkarpackiej i Zręcińskiej w Krośnie, doszło do zderzenia motocykla z ciężarowym manem. 43-letni motocyklista z obrażeniami został przetransportowany do krośnieńskiego szpitala. Kierujący tirem był trzeźwy.

Wczoraj (24.06) po godzinie 16:00 doszło do potrącenia pieszego w Równem na ulicy Długiej. Sprawca uciekł z miejsca zdarzenia. Jak się później okazało, kierowca forda miał blisko 3 promile alkoholu we krwi.

ISKRZYNIA: Wypadek motocyklisty na DK19

niedziela, 23 czerwiec 2019 18:12

23 czerwca po godzinie 16:00 doszło do wypadku z udziałem motocyklisty na drodze krajowej nr 19 w Iskrzyni.

Dziś podczas trwania Górskich Samochodowych Mistrzostw Polski Karol Krupa, zawodnik BorgWarner Racing Team, uległ groźnie wyglądającemu wypadkowi.

Strona 1 z 189
 

Partnerzy portalu: