Wypadki, kolizje

Na szczęście nikt nie został poszkodowany w kolizji tira i dwóch osobówek na DK19 w Rogach, do której doszło 21 stycznia około godziny 18:45.

Niestety nie udało się uratować życia kierowcy audi. Mężczyzna zmarł w szpitalu. Drugi kierowca, z citroena przebywa w szpitalu. Do tragicznego w skutkach zdarzenia doszło w poniedziałek (20.01) około godziny 21:40 na ważnym krośnieńskim skrzyżowaniu ulic: Podkarpackiej, Czajkowskiego i Składowej.

KROSNO: Poważny wypadek na skrzyżowaniu

poniedziałek, 20 styczeń 2020 21:44

W poniedziałek (20.01) około godziny 21:40 na skrzyżowaniu ulic Podkarpackiej (DK28), Składowej i Czajkowskiego doszło do bardzo poważnego wypadku samochodowego. Na miejscu pracują służby. Pas w kierunku Sanoka jest zablokowany, kierowcy jadący w kierunku Jasła również muszą liczyć się z utrudnieniami. 

Zablokowana droga wojewódzka 992 łącząca Nowy Żmigród z Jasłem, po śmiertelnym potrąceniu pieszego w Gorzycach. Kierowcy jadący w kierunku Dukli kierowani są na objazdy. Informację przekazał portal NowyZmigrod24.pl. 

W sobotnie popołudnie (18.01) po godzinie 17:00 w Krościenku Wyżnym doszło do zderzenia dwóch samochodów. Musiały interweniować służby ratunkowe.

Kolejne czwartkowe zdarzenie na drogach regionu. W Klimkówce (gm. Rymanów) na DK28 doszło do potrącenia 65-letniego mężczyzny. Sprawca potrącenia uciekł. AKTUALIZACJA: Policjanci w wyniku prowadzonych czynności wstępnie ustalili, że mężczyzna jednak nie został potrącony przez samochód. 65-latek sam upadł na jezdnię i doznał obrażeń głowy. Po badaniach w szpitalu wstępnie wykluczono, aby miał on obrażenia spowodowane wypadkiem komunikacyjnym. 

Brzozowscy policjanci wyjaśniają okoliczności śmierci 40-letniego mężczyzny, mieszkańca powiatu krośnieńskiego. Funkcjonariusze wstępnie ustalili, że prawdopodobnie podczas zakładania przez kierującego dacią opasek antypoślizgowych na opony, pojazd stoczył się ze wzniesienia, wciągając kierowcę pod koła.

Kobieta została potrącona na parkingu delikatesów przy ulicy Tysiąclecia w Krośnie, w czwartek około godziny 11:40. Potrącona ze złamaną ręką trafiła do szpitala.

Strona 1 z 219
 

Partnerzy portalu: