Wypadki, kolizje

Krośnieńscy policjanci interweniowali wobec kierowcy volkswagena, który wjechał w mur. W samochodzie znajdowało się pięć młodych osób, które lekceważąc ograniczenia wprowadzone z uwagi na epidemię, zorganizowali sobie spotkanie. Kierujący nie posiadał prawa jazdy i był poszukiwany. Młodzi ludzie za swoje bezmyślne postępowanie odpowiedzą przed sądem.

W sobotę (28.03) tuż przed godziną 14:00 służby ratunkowe zostały powiadomione o wypadku z udziałem ciągnika rolniczego w lesie w Posadzie Górnej (gm. Rymanów). Na szczęście kierowca traktora wyszedł ze zdarzenia bez szwanku.

W sobotę, 28 marca około godziny 11:00 na skrzyżowaniu dróg w Wietrznie (gm. Dukla) doszło do zderzenia dwóch samochodów. Potrzebna była interwencja służb ratunkowych.

Kierowca skutera został niegroźnie ranny i trafił do szpitala, po tym jak stracił panowanie nad pojazdem w wyniku podmuchu ciężarówki, która przejechała obok niego w bardzo bliskiej odległości.

NADOLE: Zderzenie osobówki z ciężarówką

czwartek, 26 marzec 2020 17:41

Zderzenie osobówki z ciężarówką w Nadolu (gm. Dukla). Do zdarzenia doszło w czwartek około godziny 17:30. Na szczęście choć zdarzenie wyglądało groźnie, nikt nie został poważnie ranny.

26 marca (czwartek) około godziny 16:50 służby ratownicze zostały powiadomione o leżącym na jezdni rowerzyście.

Jedna osoba została poszkodowana w wypadku samochodowym, do którego doszło około godziny 12:50 w Zręcinie (gm. Chorkówka) na ulicy Żegleckiej. Interweniowały służby ratunkowe, a droga została zablokowana.

ŁĘŻANY: Zderzenie pojazdów na DK19

poniedziałek, 23 marzec 2020 11:07

Jedna osoba została ranna w zderzeniu dwóch samochodów osobowych na DK19 w Łężanach (gm. Miejsce Piastowe). Do zdarzenia doszło w poniedziałek, 23 marca tuż przed godziną 11:00. 

Strona 1 z 227
 

Partnerzy portalu: