Wypadki, kolizje

Do niebezpiecznie wyglądającej kolizji doszło na ulicy Podkarpackiej (DK28) w piątek w godzinach przedpołudniowych. 

Policjanci, pod nadzorem prokuratora, wyjaśniają okoliczności tragicznego wypadku, do którego doszło dzisiaj rano na budowie przy ul. Bałtyckiej. Dwóch mężczyzn, pracujących przy rozbiórce rusztowania, z nieustalonych przyczyn spadło z wysokości 11 piętra. Obaj zginęli. Na miejscu pod nadzorem prokuratora pracuje policyjna ekipa dochodzeniowo-śledcza.

Prawie w tym samym czasie doszło do dwóch potrąceń w Rymanowie (ul. Rynek - DK28) i w Głowience (ul. Pogórze). Potrzebna była interwencja służb ratunkowych.

Pechowe zdarzenie na skrzyżowaniu ulic Podkarpackiej, Pużaka i Zręcińskiej w Krośnie. Kierujący peugeotem stracił panowanie nad pojazdem i wjechał do rowu. Mężczyzna podróżował sam, na szczęście nic mu się nie stało.

Blokadą DK28 w Krośnie zakończyła się kolizja dwóch cystern z płynnym asfaltem, do której doprowadził 60-latek. Nikt nie doznał poważnych obrażeń.

W sobotę, około godziny 16:00 na ulicy Suchodolskiej w Krośnie doszło do zderzenia dwóch samochodów osobowych. Interweniowali strażacy i policjanci, na szczęście nikt poważnie nie ucierpiał.

Pechowe rozpoczęcie wakacji. W piątek (26.06) około godziny 15:40 służby ratunkowe zostały poinformowane o potrąceniu dziewczynki na ulicy Naftowej w Krośnie przez kierowcę samochodu osobowego opel. Na miejsce natychmiast udali się medycy, policjanci i strażacy. 

Zderzenie dwóch rowerzystów w Czarnorzekach

czwartek, 25 czerwiec 2020 10:14

Policjanci wyjaśniają okoliczności zdarzenia drogowego z udziałem dwóch rowerzystów, do którego doszło w Czarnorzekach. 16-letni cyklista doznał obrażeń i został przetransportowany do szpitala. Jego życiu nie zagraża niebezpieczeństwo.

Strona 1 z 237
 

Partnerzy portalu: