.

Wypadki, kolizje

W piątek (23.08) kilka minut po godzinie 22. na ul. Zawiśle w Korczynie doszło do dachowania samochodu. Na miejsciu interweniowały służby ratunkowe.

Wypadek w Chorkówce. Ranny traktorzysta

piątek, 23 sierpień 2019 19:50

W Chorkówce doszło do wypadku drogowego, w wyniku którego ranny został traktorzysta. Przyczyną zdarzenia usterka techniczna.

Zderzenie toyoty i hondy na DK19 w Łężanach

piątek, 23 sierpień 2019 12:13

W piątek (23.08) około godziny 12:00 na DK19 w Łężanach doszło do zderzenia toyoty i hondy. Na szczęście obyło się bez poważnie rannych. Na miejscu interweniowały służby ratunkowe.

Policjanci wyjaśniają okoliczności zdarzenia drogowego z udziałem rowerzysty i osobowej toyoty. Do zdarzenia doszło na ul. Czajkowskiego w Krośnie. 12-letni cyklista z obrażeniami trafił do szpitala.

Służby ratunkowe i policjanci interweniowali we wtorkowy poranek (20.08) w Łężanach na DK19 (ul. ks. Markiewicza), gdzie doszło do kolizji drogowej z udziałem 19-latka.

Wypadek w Głojscach. Pojazdami podróżowało 5 osób

poniedziałek, 19 sierpień 2019 20:45

Pięć osób podróżowało dwoma pojazdami, które uczestniczyły w wypadku na terenie Głojsc (gm. Dukla). Na miejsce ściągnięto medyków, strażaków i policjantów. Trzy z pięciu osób potrzebowały wsparcia medycznego. Ostatecznie jedna osoba trafiła do szpitala.

Jedna osoba została poszkodowana w zderzeniu pojazdów na DK19 w Łężanach, na ulicy ks. Markiewicza. Na miejscu interweniowały służby. 

Trzy pojazdy zderzyły się na DK28 w Miejscu Piastowym, na skrzyżowaniu ulicy Handlowej z Krośnieńską. Jedna osoba została poważnie ranna, a dwie kolejne trafiły na rutynowe badania. Do zdarzenia doszło po godzinie 14:00, w poniedziałek (19.08).

Strona 1 z 199
 

Partnerzy portalu:

cosmopolitan-logo lostark-logo jubiler-jaracz-logo hotel-nafta-krosno-logo kroscar CLUB NAFTA bez tla logoAnonseKrosnojooble baner