Wypadki, kolizje

Tuż przed godziną 11. na skrzyżowaniu ulic Wieniawskiego i Chopina w Krośnie doszło do zderzena dwóch pojazdów. Jeden z nich dachował. Pojazdami podróżowało łącznie 7 osób. Na szczęście ich obrażenia nie były poważne i nie potrzebowały przewiezienia do szpitala.

Nocna kolizja w Dukli. 47-letni obywatel Słowacji prawdopodobnie zasnął za kierownicą i stracił panowanie nad pojazdem na ul. Trakt Węgierski w Dukli. Mężczyzna spowodował zagrożenie bezpieczeństwa w ruchu drogowym, za co został ukarany mandatem. 

KROSNO/DK28: Kolejna kolizja na wiadukcie

środa, 13 listopad 2019 13:43

Do kolejnego zdarzenia drogowego na wiadukcie, na ulicy Podkarpackiej (DK28) doszło w środowe popołudnie. Na szczęście obyło się bez osób rannych.

Dachowanie w Zręcinie. Dwie osoby ranne

poniedziałek, 11 listopad 2019 19:03

Dwie osoby ranne zostały w zdarzeniu drogowym w Zręcinie na ul. Przylaski, do której doszło przed godziną 19, w poniedziałek 11 listopada.

ZRĘCIN: Oplem wjechał w budynek

piątek, 08 listopad 2019 12:42

Zdarzenie drogowe w Zręcinie (gm. Chorkówka). Na szczęście nikt nie został poszkodowany po tym jak kierujący samochodem marki opel wjechał w ścianę budynku mieszkalnego. 

34-letnia kobieta została potrącona przez samochód na przejściu dla pieszych w Miejscu Piastowym. Poszkodowana z obrażeniami trafiła do szpitala. Uczestnicy byli trzeźwi.

Do poważnego zdarzena z udziałem trzech samochodów ciężarowych doszło około godziny 16:00 w czwartek (07.11).

Jedna osoba została poszkodowana w zdarzeniu drogowym pomiędzy Bratkówką, a Odrzykoniem do którego doszło około godziny 13. w czwartek (7.11).

Strona 1 z 209
 

Partnerzy portalu: