Wypadki, kolizje

We wtorek (4.08) około godziny 13:10 na DK19 w Tylawie (gm. Dukla) doszło do zderzenia dwóch samochodów: osobowego i ciężarowego, w którym poszkodowane zostały dwie osoby. DK19 została zablokowana.

Poważnie ranny został kierujący rowerem, który zderzył się z samochodem taxi w Milczy (gm. Rymanów) w sobotni wieczór. Interweniowali medycy, strażacy i policjanci.

W piątek (31.07) wieczorem na drodze krajowej nr 28 w Rymanowie kierowca vw tourana nie zdążył zahamować i wjechał w tył passata. Na szczęście nikt poważnie nie ucierpiał. 

W Chlebnej (gm. Jedlicze) na skrzyżowaniu z drogą na Poręby doszło do zderzenia samochodu osobowego z motocyklem. Na miejscu interweniowały służby.

We wtorek (28.07) przed godziną 18. w Jabłonicy Polskiej (gm. Haczów) doszło do zderzenia dwóch samochodów osobowych. Na szczęście w zdarzeniu nikt poważnie nie ucierpiał. DK19 została częściowo zablokowana, interweniowały służby.

W sobotnią noc (25.07) nieznany sprawca wjechał w betonowy słup energetyczny i uciekł z miejsca zdarzenia.  Policjanci ustalają dokładne okoliczności zdarzenia. 

Do bardzo groźnie wyglądającego zdarzenia doszło na ulicy Podwale w Krośnie, tuż przed północą (27.07). Dwóch 21-latków zostało rannych, po tym jak kierujący nim stracił panowanie i uderzył w drogowy znak. Motocykl zaczął płonąć.

Ogromne korki po zderzeniu dwóch samochodów na ulicy Lwowskiej w Krośnie! Do zdarzenia doszło około 15:30. Chwilowo zablokowany został pas w kierunku torów. Jeden z kierujących potrzebował opieki medycznej.