.

Trzy pojazdy zderzyły się na skrzyżowaniu w Krośnie

fot. Czytelnik fot. Czytelnik

Zderzenie trzech samochodów na skrzyżowaniu ulic Sikorskiego, Wieniawskiego i Hallera w Krośnie. Dwie osoby zostały przewiezione do szpitala. Policjanci wyjaśniają okoliczności zdarzenia.

Do zdarzenia doszło w niedzielny wieczór (16.11). Policjanci z Wydziału Ruchu Drogowego KMP Krosno na miejscu zdarzenia wstępnie ustalili, iż kierujący samochodem Renault 18-latek z gminy Brzozów jadący ul.Wieniawskiego nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu i zderzył się z Volkswagenem jadącym ul.Sikorskiego.

W wyniku zderzenia renault zostało zepchnięte na samochód marki Toyota, który zatrzymał się na skrzyżowaniu, aby ustąpić pierwszeństwa przejazdu volkswagenowi. Dwie osoby zostały przewiezione do szpitala. Kierujący pojazdami byli trzeźwi, jednak z uwagi na zachowanie 18-latka, które wskazywało na prawdopodbne działanie środka odurzającego, została pobrana mu krew i zabezpieczona do badań.

W działaniach ratowniczych brała udział sekcja ratownictwa technicznego z JRG Krosno, trzy zespoły Pogotowia Ratunkowego (SPPR w Krośnie), kilka patroli Policji z KMP Krosno.

red/KMP Krosno
fot. Czytelnik

 

Partnerzy portalu:

cosmopolitan-logo lostark-logo jubiler-jaracz-logo hotel-nafta-krosno-logo kroscar CLUB NAFTA bez tla logoAnonseKrosnojooble baner