.

KRASNA: Potrącenie nietrzeźwego pieszego

fot. KMP Krosno fot. KMP Krosno

Policjanci pracowali na miejscu potrącenia pieszego w Krasnej. 58-letni mężczyzna odniósł obrażenia i trafił do szpitala. Na szczęście jego życiu nie zagraża niebezpieczeństwo.

Do zdarzenia doszło w piątek około godz. 19, w miejscowości Krasna. Pracujący na miejscu policjanci wstępnie ustalili, że 58-letni mieszkaniec gminy Niebylec został potrącony przez kierującego skodą. Mężczyzna z niegroźnymi obrażeniami został przetransportowany do krośnieńskiego szpitala.

Badanie stanu trzeźwości uczestników zdarzenia wykazało około 1,6 promila alkoholu w organizmie pieszego. 63-letni kierujący skodą był trzeźwy.

Prowadzone postępowanie pozwoli na szczegółowe wyjaśnienie okoliczności tego zdarzenia.

Zimą często dochodzi do wypadków z udziałem niechronionych uczestników ruchu drogowego. Przypominamy o obowiązku noszenia elementów odblaskowych przez pieszych poruszających się po zmroku w terenie niezabudowanym . Pamiętajmy, że niepozorna zawieszka lub opaska na rękawie może uchronić nas przed kalectwem, a nawet uratować życie.

red. KMP Krosno

 

Partnerzy portalu:

cosmopolitan-logo lostark-logo jubiler-jaracz-logo hotel-nafta-krosno-logo kroscar CLUB NAFTA bez tla logoAnonseKrosnojooble baner