.

LUBATOWA: Mężczyzna przygnieciony przez traktor

fot. Radosław Sowiński - Krosno112.pl fot. Radosław Sowiński - Krosno112.pl

W piątek popołudniu w Lubatowej (gm. Iwonicz-Zdrój) doszło do wypadku. Mężczyzna został przygnieciony przez traktor.

Po godzinie 17. służby ratunkowe zostały poinformowane o mężczyźnie, którego przygniótł traktor rolniczy. Na miejsce natychmiast pospieszyli strażacy z miejscowej jednostki OSP Lubatowa oraz strażacy z JRG PSP Krosno. Na miejscu pojawili się również ratownicy medyczni SPPR Krosno oraz załoga śmigłowca "Ratownik 10" z sanockiej bazy Lotnicznego Pogotowia Ratunkowego. 

Mężczyzna w wieku około 50-60 lat jadąc traktorem marki Ursus na zakręcie stracił panowanie nad pojazdem, który się przewrócił. Mężczyzna został zaopatrzony medycznie. Wstępnie zdiagnozowano u niego urazy ortopedyczne. Przytomny trafił do szpitala.

Policjanci ustalają dokładne przyczyny zdarzenia. 

To już druga interwencja służb ratowniczych w Lubatowej, w tym dniu. O poranku doszło do dramatycznego pożaru wewnątrz budynku, w którym poważnie ranny został 45-letni mężczyzna. Rano również interweniowała załoga Ratownika 10. O pożarze pisaliśmy tutaj: Kliknij.

red. fot. Radosław Sowiński

 

Partnerzy portalu:

cosmopolitan-logo lostark-logo jubiler-jaracz-logo hotel-nafta-krosno-logo kroscar CLUB NAFTA bez tla logoAnonseKrosnojooble baner