.

KROSNO: Mężczyzna wbiegł pod ciężarówkę na ulicy Podkarpackiej. Zmarł w szpitalu

fot. Krosno112.pl fot. Krosno112.pl

18 kwietnia przed godziną 15:00 doszło do potrącenia 86-letniego mężczyzny na ulicy Podkarpackiej w Krośnie (100m od skrzyżowania z ulicą Zręcińską, niedaleko salonu Fiata). Niestety wieczorem mężczyzna zmarł w szpitalu.

Kierowca samochodu ciężarowego jechał DK28 w stronę Sanoka. Widział z daleka mężczyznę, który stał na poboczu jezdni. Tuż przed nadjeżdżającym pojazdem pieszy bez żadnego upewnienia się wybiegł wprost pod koła ciężarówki. Kierowca pojazdu próbował ominąć mężczyznę, jednak bezskutecznie.
Na miejscu zdarzenia działania ratownicze podjął Zespół Ratownictwa Medycznego, strażacy JRG Krosno oraz pojawili się policjanci WRD KMP Krosno i technik kryminalistyki. 

Kierujący pojazdem ciężarowym był trzeźwy. Pieszy z bardzo poważnymi urazami został zabrany do szpitala na dalszą hospitalizację. Niestety wieczorem zmarł.

Na czas prowadzonych działań jezdnia w kierunku Sanoka została zamknięta. W wyniku dużego natężenia ruchu w obu kierunkach powstały potężne korki. 

red. Natalia Paradysz

 

Partnerzy portalu:

cosmopolitan-logo lostark-logo jubiler-jaracz-logo hotel-nafta-krosno-logo kroscar CLUB NAFTA bez tla logoAnonseKrosnojooble baner