.

IWONICZ: Najechanie na tył. Trzy osoby poczuły się źle

fot. Radosław Sowiński - Krosno112.pl fot. Radosław Sowiński - Krosno112.pl

Najechanie na tył pojazdów. Trzy osoby zostały ranne w zderzeniu trzech pojazdów na DK28 (skrzyżowanie ul. Floriańskiej z ul. Długą) w Iwoniczu.

Do kolizji doszło w środę (24.04) przed godziną 21:00. Na początku wydawało się, że obejdzie się bez pomocy służb ratowniczych, jednak po kilkudziesięciu minutach trzy osoby poczuły się źle i wymagały przebadania przez medyków. Do akcji wkroczyli również strażacy, którzy zabezpieczyli miejsce zdarzenia. 

Z ustaleń naszego reportera wynika, że kierowca audi jadący w stronę Krosna, po przejechaniu krzyżówek (na Iwonicz-Zdrój) najechał na tył Mistusbishi, które przepuszczało pojazd wyjeżdżający z bocznej drogi. W zderzeniu brał udział również trzeci pojazd, na który najechał kierowca Mitsubishi, jednak po oględzinach kierujący tym pojazdem nie stwierdził uszkodzeń i odjechał. 

W akcji ratowniczej brali udział strażacy OSP KSRG Iwonicz, JRG Krosno oraz ratownicy medyczni SPPR Krosno. Na miejscu pracowali również policjanci KP Iwonicz-Zdrój. Na DK28 ruch był lekko ograniczony.

red. fot. Radosław Sowiński

 

Partnerzy portalu:

cosmopolitan-logo lostark-logo jubiler-jaracz-logo hotel-nafta-krosno-logo kroscar CLUB NAFTA bez tla logoAnonseKrosnojooble baner