Zderzenie czołowo-boczne w Rymanowie na DK28

środa, 18 wrzesień 2019 16:10
fot. Krosno112.pl fot. Krosno112.pl

Jedna osoba została poszkodowana w zderzeniu dwóch pojazdów osobowych w Rymanowie na skrzyżowaniu ulic dr Bieleckiego i Bohaterów II Wojny Światowej. Do zdarzenia doszło około godziny 15:00. W związku ze zdarzeniem ruch pojazdów na DK28 odbywał się wahadłowo.

R E K L A M A

Policjanci wyjaśniają dokładne okoliczności zderzenia volkswagena i opla, w którym poszkodowany został kierowca opla. 

Do zdarzenia doszło w chwili, gdy kierujący volkswagenem próbował skręcić w lewo w ul. Boh. II Wojny Światowej z ulicy dr Bieleckiego. Z naprzeciwka, od strony Krosna jechał opel, którym podróżowało dwóch mężczyzn. Prawdopodobnie przez nieuwagę kierującego volkswagenem doszło do zderzenia czołowo-bocznego. 

Podróżujący pojazdami mężczyźni wyszli z wraków o własnych siłach. Jednak pomocy medycznej potrzebował kierowca opla. Wezwano służby ratunkowe. Niegroźnie ranny w rękę został kierowca volkswagena. 

Pierwsi na miejscu zdarzenia pojawili się policjanci KP Rymanów, którzy zabezpieczyli miejsce zdarzenia oraz powiadomili pozostałe służby. 

Pomocy medycznej ratownicy medyczni udzielili na miejscu zdarzenia kierowcy opla oraz kierowcy volkswagena. Do szpitala przewieziony został ranny kierowca opla. 

Na miejscu działania zabezpieczające podjęli strażacy z OSP KSRG Posada Dolna (GBARt), OSP KSRG Rymanów (GLBARt) oraz JRG Krosno (GBARt). Ruch pojazdów na DK28 odbywał się wahadłowo. 

red. fot. Krosno112.pl