.

GOPR Bieszczady wygrywa Puchar Komendanta Miejskiego Policji w Krośnie

fot. Jakub Jastrzębski - Krosno112.pl fot. Jakub Jastrzębski - Krosno112.pl

W sobotę (25.03.2017) w hali sportowej przy Szkole Podstawowej w Głowience odbył się II turniej w piłce siatkowej o Puchar Komendanta Miejskiego Policji w Krośnie. Trofeum trafiło do Grupy Bieszczadzkiej Górskiego Ochotniczego Pogotowia Ratunkowego.

O puchar Komendanta rywalizowały drużyny reprezentujące: Komendę Miejską Policji w Krośnie, Komendę Miejską Państwowej Straży Pożarnej w Krośnie, Krajową Administrację Skarbową – Odział Celny w Krośnie, Samodzielne Publiczne Pogotowie Ratunkowe w Krośnie, Nadleśnictwo Dukla, Grupę Bieszczadzką GOPR, Urząd Miasta Krosna oraz OSP Głowienka.

Po zaciętych meczach grupowych rozegrano najważniejsze mecze, które ostatecznie przesądziły o pozycjach końcowych drużyn. W finale zmierzyły się drużyny przedstawicieli GOPR Bieszczady oraz KMP Krosno. Puchar Komendanta Miejskiego Policji w Krośnie insp. Leszka Buryły trafił do drużyny goprowców. 

Końcowa tabela wyników:
1. Grupa Bieszczadzka GOPR
2. Komenda Miejska Policji w Krośnie
3. Nadleśnictwo Dukla
4. Komenda Miejska Państwowej Straży Pożarnej w Krośnie
5. Krajowa Administracja Skarbowa - Oddział Celny w Krośnie
6. Samodzielne Publiczne Pogotowie Ratunkowe w Krośnie
7. Ochotnicza Straż Pożarna w Głowience
8. Urząd Miasta Krosna.

Zapraszamy do fotorelacji z turnieju:

red. | fot. Jakub Jastrzębski - Krosno112.pl

Galeria

 

Partnerzy portalu:

cosmopolitan-logo lostark-logo jubiler-jaracz-logo hotel-nafta-krosno-logo kroscar CLUB NAFTA bez tla logoAnonseKrosnojooble baner